Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
80%

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?


a fenekeden a tojáshéj, és itt akarsz parancsolgatni, mit mondhatunk, mit nem? Kiscsibe...

2017. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

Na ilyeneket nem kertem pont.Koszi

Aranyos vagy.

Nem ismersz de....na az ilyeneket utalom...

2017. márc. 5. 20:04
 3/67 A kérdező kommentje:
Normalis válaszokat kernek
2017. márc. 5. 20:04
 4/67 anonim ***** válasza:
67%
#1, Hagyd már szegény kislányt!
2017. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
86%

Milyen szegény kislány?

Ha gyakorizni meg pasizni tud, nem olyan kicsi.

Egyébként is mindjárt törlik, mert kamu.

2017. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
94%

"Mivel ő 16, már cigizik és diszkóba jár."

Derék gyerek lehet, ha 16 évesen cigizik. Én biztos nem engedném ezt... Teljesen megértem a szüleidet.

2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
76%

na az ilyeneket utalom...


Megnevelhettek volna, ha az én gyerekem írná egy felnőttnek, hogy az ilyeneket utálja, nem mostanában ülne a gép elé.

2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj kislány, 16 éves a barátod, cigizik, bulizik, te itt kikéred magadnak a válaszokat, játszod a felnőttet, mégsem mered felnőtt módra megmondani anyádéknak, hogy hapsid van. Ne röhögtess már, egy szánalmad kisgyerek vagy!
2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
74%

Nincsenek szavak... Tini probléma... imádom...

Küld el neki sms-be :)

2017. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen a Barbie legyen a barátod. Semmiről nem késel le, ha évek múlva kezdesz el fickózni, legalább lesz gyerekkorod.
2017. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!