Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el, hogy a...

Hogyan mondjam el, hogy a párom évekkel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 vagyok. Fél éve eggyütt vagyok a párommal/pasimmal. Ő jelenleg 25 éves. Örülök, hogy sikerült olyan párt találnom aki a hibáimmal együtt szeret és szinte mindent meg tudok vele beszélni. A céljaink is hasonlítanak és személyiségünk is, mindketten elvontak vagyunk és megértjük egymást. Tudom, tudom kevés ideje vagyunk együtt de nagyon szeretem. Én nemrég multam 18 ő meg 2 hónap múlva lesz 26 szóval van köztünk korkülömbség de nem nagyon nagy. Mielött valaki írná, nem nem vagyok naiv és engem kihasználni se lehet. A szüleim tudják, hogy van barátom fél éve csak sose mutattam róla képet és nem mondtam meg, hogy hány éves. Mondták, hogy mi lenne ha karácsonykor eljönne mert úgy is a bátyáim is hozzák a barátnőjüket. Én meg elötte közölni szeretném velük, hogy hány éves és akkor így is belemennek-e abba, hogy itt legyen. Meg attól is félek, hogy az idősebbik bátyámnál is idősebb 7-8 hónappal. A jelenlegi párom elött volt egy 30 éves pasival kapcsolatom de ott hamar rájöttünk, hogy csak vesztegetjük egymás idejét így kb egy hónap után vége is lett és a szüleim arról a kapcsolatomról nem tudnak semmit. Eddig csak egy kapcsolatomról tudtak és ott ismerték a srácot de ott meg 1 év se volt köztünk. Nem tudom, hogy kéne ezt velük közölnöm mert nem akarok kenterfalazni de muszáj lesz.

2020. dec. 16. 20:35
1 2 3
 11/23 Savlekotő ***** válasza:
90%
Fő gond hogy rettegsz őszinte lenni,minden kapcsolatodról hazudsz,gondolom másról is,itt ez a fő gond nem az a pár év korkülönbség.. A családban van baj ahol valaki igy retteg odahaza,és mindenről hazudik,titkol mindent,bár sok családban a légvételről is jobb hazudni saját érdekből.. Itt is a legkisebb gond hogy pár évvel idősebb a legújabb pasid.
2020. dec. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

18 és 25?!


Na, ne hülyéskedj!

Az nem különbség. Normális.

2020. dec. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem karácsony előtt említsd meg, nehogy a vacsoránál vágjanak meglepődött képet mert az a barátodnak kellemetlen lesz. Gondolom nem akarod ilyen helyzetbe hozni. Ha egyáltalán meglepőnek. Nem tudhatom. De eltitkolni sincs értelme.
2020. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne karácsonykor jöjjön át először, mert abból csak a feszengés lesz, hanem előtte van még idő, hogy eljöjjön bemutatkozni.
2020. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Hugom 19 volt, párja 26, amikor összejöttek. (Ma már házasok 3 éve). Szerintem a korkülönbség miatt pont ne parázz a szüleid előtt.
2020. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hét év korkülönbség ebben a korban semmi, nem is értelek. Először azt hittem, valami beutálabb lesz (mondjuk 15-20 év), akkor érteném is az aggodalmad, de így? Ne nevezetességek már.
2020. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát én februárban leszek 26, de nem kezdenék 18 évessel.
2021. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Azok a régi szépidők amikor csak húztam a farkamra a 17-19 éves lányokat. Sajnos már 31 és házas vagyok. Eladtam a lelkem a sátánnak
2021. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Szegény párod.. sajnálom őt.
2021. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19

Engem sajnálj!

2021. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!