Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem ha 62 éves...

Mit kellene tennem ha 62 éves apám havi 54000ft keres nem beteg neki igy jo de iszik cigizik enni inni kell alapon él?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

“ neki igy jo”


Akkor orulj neki, mast nem tudsz tenni ugysem, hiszen elviekben egy felnott emberrol beszelgetunk.

2020. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ebből az 54ezerből kifizeti a rezsijét úgy, hogy még enni-inni is tud és nem neked kell anyagilag támogatnod minimálbérből, akkor részben egy életművész, másrészt 62 évesen hadd éljen már úgy, ahogy neki tetszik!
2020. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudja kifizetni a dolgait nekem kell
2020. dec. 17. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
A rá eső rész anyagilag több, mint a keresete?
2020. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell. Max kifizeted, de az már a te hülyeséged.
2020. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak ketten éltek egy háztartásban?
2020. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

#3

Ha alkoholista és elissza, akkor abban nem segédkeznék. Maximum arra figyelnék, hogy a rezsije ki legyen fizetve, nehogy már az én gondom legyen ha hajléktalanná válik.

De nyilván nem egy sebészfőorvos, ha ennyit ér a munkája.

Amúgy milyen cég az, ahol nagyjából a minimálbér felét kapja?

62 évesen már nem küldheted továbbtanulni és a munkahelyek sem kapkodnak érte.

Esetleg jobbak lesznek a lehetőségei, ha már nyugdíjas lesz, mert sok cég pont azért keres nyugdíjast, mert azok után nem kell mindenféle járulékot fizetni.

2020. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
cigi havi szinten 20000ft nem eleg + pia stb
2020. dec. 17. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Azért jó így neki, mert depresszív. Az ilyen ember már a létminimummal is beéri és leszar mindent. Lehet szakemberhez fordulni, bár biztos felírna valamilyen drága gyógyszert.


B terv, megpróbálod megbeszélni vele az élet dolgait. Biztos szar élete volt. Mióta ilyen? Azzal nem mész semmire ha csak azt mondod amit tenni kéne: tegye le a cigit és a piát. Ezzel mélyen ő is tisztában van.

2020. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én apám is alkoholista, cigizik.

A nyugdíját anyám kezeli, isten őrizz az ő kezébe adni!

Nem tudom, hányan laktok egyháztartásban, van e esetleg ezen kívül más bevételetek?

A cigin ugy tudtok spórolni, ha azt tölti. A bolti dohany elég drága, de van aki maszekban ezzel foglalkozik...

A piáról sajnos úgyse fog leszokni, nem tudom mennyi csúszik le neki napi szinten, de ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. 🤯

2020. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!