Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korotokban jöttetek...

Hány éves korotokban jöttetek rá, hogy a szüleitek is csak emberek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ők sem tévedhetetlenek, nem mindig mondanak igazat vagy jót, nem feltétlenül kell követni azt, amit mondanak.

2020. dec. 19. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

12..ekkor kezdtem kiábrándulni belőlük, mint példaképekből.

Azóta nem is beszélünk, hideg a kapcsolatunk.

26N

2020. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Ebben a rovatban az ember lanya mar szinte szegyenli, ha szereti es tiszteli a szuleit.
2020. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
En szeretem a szüleimet, de nagyon hamar rajöttem, hogy ők is csak emberek, olyan 4-5 éves koromban csak gyanitottam, mire iskolába kerültem, már tudtam biztosan. Lehet amúgy, hogy pont ezért volt olyan problémamentes a kamaszkorom. (Hozzátenném még, hogy teljesen normálisak a szüleim.)
2020. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lehettem kb. .
2020. dec. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
kettes vagyok Tudom, nagy szegyen hogy rendes csaladba szulettem, de ilyen nagyon,nagy szegyen, ahogy lepontoztatok?
2020. dec. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
13 voltam, hetedikes, kb. ehhez az időszakhoz tudnám kötni. De amúgy is hideg volt velük a kapcsolatom mindig, nem szeretem őket.
2020. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

12-13 éves koromban, szintén nem voltam oda értük, sosem volt köztünk bizalmi kapcsolat, beszélgetések, teljesen idegenek voltunk. Anyámhoz az ellátást tudnám kötni(etet, ruház, itat, szekál, hogy ezeket csináljam én magam) apámhoz meg a társadalmi elismert szerepet, pénzkeresést, kettejük viszonya rideg, semmilyen, sokszor lekezelő oda vissza.


Aztán jött a kiábrándulás, hogy apám nem is annyira elismert társadalmilag, csak tanult, de látszik mennyire rosszul működik sok közegben, anyám pedig nem is annyira gondoskodó, csak azt teszi amit muszáj, hogy letudja a feladatait, mint valami ellátásért felelős főnök.

2020. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
6-7 körül.. valamiért két gyereket akartak, aztán nem tudtak bánni két gyerekkel, elképzeléseik szerint nekem kellett volna magam kussba vágni és önként szórakoztatni a testvéremet gyakorlatilag 0-24-ben, úgy is, hogy ők órákra lelépnek otthonról, és egy szavam se legyen természetesen se arról ha elveszi valamimet, se arról, ha megtép. Na most aki látott már 6 éves gyereket (meg főleg összezárva két gyereket) az tudja hogy egy nagyon nem így fog menni. És nem az a megoldás rá hogy jövet menet megtépjük a nagyobbat hogy miért nincs kussban majd szétalázzuk mindenki előtt hogy mekkora szr testvér
2020. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
8 évesen; költöztünk, sok probléma volt, így elég hamar eltűnt a burok...
2020. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
7-es: Basszus, szó szerint írhattam volna én is. Hihetetlen, hogy milyen hasonlóságok vannak.
2020. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!