Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/174 anonim ***** válasza:
85%
Igen utolsó, az apja a fsz. Igen. Nem dobhatja ki, ha vannak elérhető barátja, ha szociális, ha visszahúzódó, ha nagypofájú, ha behódoló, nem teheti ki a lakásból ahol 3-an laknak.
2020. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/174 A kérdező kommentje:
Jezusom, utolso mar neharagudj de ez undorito hozzaallas egy ismeretlennel szemben. Nem tudod miert nem beszelek a testveremmel, es miert rossz a kapcsolatom a nagyszuleimmel szoval... a barataim szeretnek, imadnak engem de en sem fogadnek be egy nem csaladtagot csak ugy... pofam se lenne odamenni. Egyedul a baratomnal nem ereznem magam gazul mert nagyon szeretnek a szulei, de mivel max holnap tud hazaerni... de nyilvan en vagyok a rossz mert karacsonykor nem akarok a barataimhoz befurakodni kb idegenkent...
2020. dec. 24. 16:11
 33/174 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolso elottire gondoltam.
2020. dec. 24. 16:11
 34/174 anonim ***** válasza:
42%
31, neked nem tunik fel, hogy nem akar arra valaszolni, hogy ugyan mar, mi inditotta el ezt az egeszet? Vagy hogy a tobbi rokona nem kivancsi ra, baratnokhoz se mehet, a szomszedok meg vissza zavarjak? Biztos olyan artatlan ez a leanyka, csak az egesz vilag a szar.
2020. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/174 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ha nem fogadnak be a barátaid, akkor nem is a barátaid. Ha ennyire komoly lenne a helyzet, akkor nem kérdés, hogy egy barátot nem hagyunk az utcán. Szülőként a gyerekem barátját se hagynám az utcán, és sztem minden jóérzésű ember így tesz. Feltéve, hogy valóban ennyire súlyos a helyzet...
2020. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/174 anonim ***** válasza:
59%
Aki ezt az egészet megeszi így a karácsonyi ebéd után, az bolond. Unatkozó kamasz teljesen kitalált története.
2020. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/174 anonim ***** válasza:
40%
Hasonlo jokat kedves 36-os, fogjad kezen a kerdezot es vigyed magadhoz ha ekkora a szived, ne itt jatszad a szentfazekat!
2020. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/174 anonim ***** válasza:
84%
34 undorító vagy. Tökmindegy ártatlan a leányka vagy sem, az apja besértődött, ami nem jogi alap arra hogy valakit kitegyen az utcára onnan ahol lakott, és az pedig nem elvárható hogy mindenki egy este alatt készüljön ilyen esetben tartalékos barátokkal akik elérhetőek.
2020. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/174 A kérdező kommentje:
Tobbszor is leirtam mi indototta el ezt az egeszet, tobbi rokonom meg egyszeruen nincs. En nem ertem mit nem lehet ezen erteni de tenyleg. Aki pedig azt hiszi kitalalt tartsa magaban mert nem segit a helyzeten! Attol meg el kell mennem es fogalmam sincs mit tegyek, hogy ti azt hiszitek kitalalt... nyilvan nem lenne jobb dolgom mint ilyeneket kitalalni.
2020. dec. 24. 16:17
 40/174 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam végig a válaszokat... De amúgy akkor sem dobhat ki, hogyha nem tanulsz.


Ha oda vagy bejelentve, rajta van a lakcímkártyádon a cím, akkor Te is ott laksz.

A tulajnak, akkor is ha az apád, hivatalos levélben kell értesíteni, arról hogy nem kívánja, hogy ott élj a továbbiakban, életvitel szerűen... Innentől kezdve kb. 15 napig még továbbra sem tehet ki.


Ha kizár, akkor bűncselekményt követ el.

Nyugodtan hívhatod a rendőrséget.


Ha fenyeget, vagy ilyesmi, mondjuk veréssel, azt vedd fel és azért is jelentsd fel!

2020. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!