Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim ***** válasza:
95%
Anyad alljon mar ki erted o is egy nagy nyomorek ha ezt hagyja
2020. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/174 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg szomszedok? Valaki akivel jo a viszony?
2020. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/174 anonim ***** válasza:
37%
Gonodlom egész véletlenül barátnőid sincsenek, vagy voltak, de már velük sem beszélsz.
2020. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/174 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj el, kidobni nem dobhat. Mond meg neki, hogy tavolitasson el rendőrökkel mert magadtól nem mész a zsaruk meg ugysem fognak kitessékelni mivel megalapozatlan az egesz. Kidob, akkor meg irany a rendőrség és kész. Akar tetszik neki akar nem, csak ugy nem dobhat ki.
2020. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/174 A kérdező kommentje:
De vannak barátnőim:D kérdeztem is őket, de karácsony van és nyilván egyikőjük családja sem akar befogadni. Ezt meg is értem, mégse egy random embert akarnak ilyenkor az otthonukba látni az emberek szerintem.
2020. dec. 24. 15:59
 26/174 anonim ***** válasza:
66%
Igen, persze a lányuk barátnőjét kirakják az utcára, és egy éjszakára az ünneplés után nem adnak neki szállást:D Nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki elhiggye:D
2020. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/174 anonim ***** válasza:
55%
22-es Hagyd csak, gondolom tanyán laknak és nincsenek szomszédaik. Vagy vannak, csak már nem beszél velük évek óta:D
2020. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 A kérdező kommentje:
Hat figyelj ha nem hiszel nekem nem kell, attol ez meg az en problemam nem oldja meg. En megertem a baratnoim szuleit en sem szivesen fogadnek be senkit karacsonykor:D Egyetlen egy baratnom van aki befogadna, de o a parjaval unnepel igy oda sem mehetek. Ha hiszel nekem igen, ha nem nem de attol meg az en problemam fent all. A szomszedokat pedig megkerdeztem, annyit mondtak maradjak itthon...
2020. dec. 24. 16:04
 29/174 anonim ***** válasza:
80%
Hívj rendőröket basszus. Ez k-ra el van tévelyedve, NEM dobhat ki, télen még kilakoltatni sem lehet, mit képzelnek egyesek fogalmuk sincs a jogról...Menjen ez a szar alak a dutyiba, ki tudja min sértődött meg az a szar lelke, de ez bűncselekmény, vigyék be szedálják le ha nem fogadja el hogy valaki visszaszól neki...Márpedig itt hárman laktok, és nem csak ő, ez a te lakóhelyed is és NEM dobhat ki. Feljelenteni.
2020. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/174 anonim ***** válasza:
30%
Hat figyelj, akkor viszont el kene gondolkodnod sajat magadon... Egyetlen ember sem tur meg a kornyezetedben, max anyad, de meg o se tesz erted semmit... Es apad a f@sz?
2020. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!