Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/174 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen! Ezzel legalabb tudok vedekezni, abban a helyzetben ha este behajtsa rajtam es mondja ujra hogy takarodjak el...
2020. dec. 24. 16:19
 42/174 anonim ***** válasza:
90%
Mindjuk anyud is fura.. szíve szakad meg, de nem csinal semmit? Mindketto a szulod, gondolom a haz sem csak apade.. álljatok mar a sarkatokra, bocsi.
2020. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/174 A kérdező kommentje:
Anyukam probal beszelni vele de kozben megis csak karacsony van es o csak bekesseget akar...
2020. dec. 24. 16:22
 44/174 A kérdező kommentje:
De probal beszelni vele de apam egyszeruen hajthatatlan...
2020. dec. 24. 16:22
 45/174 anonim ***** válasza:
99%
HA ez valóban így van és anyád még csak néz boci szemekkel, hogy az ura ezt csinálja a gyerekével, akkor ő sem normális. Nem tudom, mit tud tenni egy 18 éves,aminek ez lehet a követekzménye. Ha én lennék az anyád és apád ilyet tenne, akkor én sem maradnék egy percet sem többé vele.
2020. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/174 anonim ***** válasza:
30%
Hozd szegyenbe apadat: kerd be magad egy rokonhoz.
2020. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/174 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet amugy h ugy mondta hogy nem is gondolja komolyan? Nekem is apám tegnap egy veszekedés közepette azt mondta, hogy soha tobbet nem akar latni, de ma mar jóban vagyunk. xD Tudom, ez se normalis, de az enyémek sose b.sznanak ki az utcára. Sot nem csinálnának semmit ami nekem árthat, meg akkor is ha nagy szarban vagyunk. Egyebkent ha bezárkózol a szobadban akkor mit tud csinalni? Betori az ajtót, ki visz kézben es utánad dobálja a ruhaidat, vagy mi?
2020. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/174 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolja, delelott mar elkuldott itthonrol, el is mentem egy seta erejeig legalabb kiszelloztetni a fejem, aztan anyukam sirva hivott hogy jojjek haza apam elment itthonrol... aztan meglatta hogy ujra itthon vagyok es kiborult

A szobamon nincs zarhato ajto, siman csak becsukni lehet, meg sajnos mosdoba meg ilyesmi akkor is kikell jarnom pedig ez jo otlet lenne:D

2020. dec. 24. 16:28
 49/174 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként Kérdező, hiába mondod, hogy leírtad a konkrét konfliktust, ezt nem tetted meg. Annyira utaltál, hogy a rokonaiddal amúgy se jó a viszony. Nem kell leírnod, mert senkinek semmi köze hozzá, csak ez így nem annyira hiteles, hogy valótlant állítasz...
2020. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/174 anonim ***** válasza:
98%

Igazából nem tudom, hogy kamu e a kérdés... Persze lehet az is, mert miért ne lehetne.


De amúgy a történetben semmi hihetetlen nincs.


Az én anyám, meg az élettársa ennél rosszabb...


Amikor még néhány hete ott laktam, akkor egyszer egész nap szekált az élettársa, nem tudtam hova elmenekülni, bújni, követett és mondta a hülyeségeit.

Amikor visszaszóltam, akkor természetesen ki dobtak és husángokkal fenyegetőztek, hogy megvernek.


Sajnos előtte költöztünk oda pár nappal és még be sem voltam oda jelentve, csak a régi lakcímkártyám volt...


És kijárási korlátozás alatt, éjszaka kellett távoznom, egy szál pulcsiban, pénz nélkül, amikor a vonat is csak néhány óránként járt (meg eleve gyalog 30 percre van az állomás).


A telefonomat alig engedték, hogy elhozzam.

2020. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!