Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális utólag szólni, hogy...

Normális utólag szólni, hogy szálljak be az ünnepi ebéd költségébe?

Figyelt kérdés

A szüleimnél töltöttük a 24-ét, bár nem akartam menni, de anyám sírt, hogy ő úgy készül és menjünk már. Tehát 4-en mentünk.

Nem volt semmi extra kaja, nem lazacot meg kaviárt ettünk, olyan volt, mint egy vasárnapi ebéd.

Erre ma közölte az anyám, hogy milyen sokba került, és szálljak be. Nem a pénzről van szó, odaadom, persze. De kicsit furcsa, hogy azt hittem, hogy vendégségbe megyünk, erre most kiderül, hogy ki kell fizetni.

Ilyesmi természetes? Másnál is előfordul?



2020. dec. 30. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem természetes. Elég gáz.
2020. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Durva. Többet se mennék.
2020. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális ,kicsit sem .
2020. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
80%
Nem természetes, sőt. De ha nehéz anyagi helyzetben vannak, akkor meg lehet érteni.
2020. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is gáz. Eleve gyerekemtől nem kérnék pénzt.

Ha tudom, hogy kevés pénzem van akkor vagy nem vennék ajándékot vagy csak picit és inkább a kajára költeném a pénzt.

Nálunk egyébként úgy van megbeszélve évek óta, hogy nincs ajándékozás de a kaját szétdobjuk.

5-en szoktunk lenni, mindenki ad bele egy 2 ezret és ebben benne van a leves, másodikféle, meg mondjuk 2 féle süti.

2020. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Akkor illik előre tisztázni.
2020. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ez nagyon gáz, akkor inkább mondja azt hogy ti hozzatok ezt, pl sütit. Legalábbis nálunk amikor még voltak ilyen családi összeröffenések karácsonykor, mindig így volt hogy mindenki vitt valamit.
2020. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tennék ilyet, de lehet, hogy meg tudnám érteni, ha valaki ilyet tenne.
2020. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincsenek megélhetési gondjaik, és mondom, semmi extra étel nem volt. Nem is kértünk ajándékokat, csak a gyerekeknek vettek.
2020. dec. 30. 15:24
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben jobb lett volna, ha azt mondják, hogy figyeljetek, anyagi gondjaink vannak, tudnátok segíteni? Nem az, hogy utólag kifizettetik a vacsorát. Persze én is ofaadnám így is a pénzt, de elég furcsa helyzet.
2020. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!