Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a szüleim nem...

Normális hogy a szüleim nem engednek a barátnőmnél aludni? 18/f

Figyelt kérdés

Az ismerős köreimből mindenki aludt már a barátjánál vagy a barátnőjénél, és ez szerintem így van rendjén de a szüleim valahogy ezt nem így gondolják. A barátnőmmel már 3 éve vagyok együtt, és ebből gondolható hogy már voltunk együtt úgy. Nem értem a szüleimet, hiaba beszélek velük értelmesen, mindig kiabálás van az ő részükről, én még a hangom sem emelem fel de már egyből az van ha felvetődik ez a kérdés hogy mit képzelek én, hiszen ez a mi családunkban nem divat, mit akarok én házasodni? Minek érzem én magam? A barátnőm nem szégyelli magát? (miért kéne?) stb... Pár hónap múlva kijárom a sulit, nem vagyok egy rossz gyerek, nem drogozok, nem iszom, nem bulizom, sportolok rendszeresen és mégis rossznak állítanak be mert eggyütt szeretnék aludni a barátnőmmel :(

Szerintetek jogos a részükről ez? Mit tehetnék? Kérlek titeket ne hülyéskedjük el ezt a kérdést hiszen ez az egész ügy számomra nagyon rosszul esik ígyis :(

Boldog újévet!



2020. dec. 31. 20:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-es igen igazad van, szerintem is.
2020. dec. 31. 21:30
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

A te szüleidnek ilyen az életfelfogása. Ezen nem fogsz tudni változtatni.

Ilyen igazságtalan a sors. Nem mindegy, hova születik az ember.

2020. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Szűz vagy még?
2020. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13.

Remélem viccnek szántad, vagy lehet félre olvastad de semmi baj,a kérdésben is feltüntettem hogy már voltunk együtt úgy :)

Tehát nem vagyok az :)

2020. dec. 31. 21:46
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam anno, csak én vagyok a lány.

Egyszer 19 évesen bejelentettem, hogy hamarosan összeházasodunk(eszünk ágában sem volt).

Totál kiakadtak hogy minek 19 évesen, elment e az eszem.

Higgadtan közöltem, hogy ők jönnek mindig ezzel a"majd ha házas leszel" szöveggel, szóval ha ez kell hozzá, ám legyen.

Soha többet nem tartottak vissza :)

2021. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 "a régi világban" Ezen hangosan felröhögtem.😂😂

A szüleim egy idősek lehetnek a tieiddel.

Anyukám egyik barátnője egyszer elhányta magát egy fesztiválon, aztán együtt vagy négyen botokkal piszkálták és kielemezték, mi volt benne. Aztán találtak egy árus-félét, aki "házassági szerződés"eket árult (persze full poénból, csak egy nyomtatott lap volt egy ilyen random házasságos szöveggel) és anyám "összeházasodott" az egyik barátnőjével, az meg utána egy kukával.

Ilyen volt az a "régi világ".

Ők is voltak fiatalok, ők is voltak szerelmesek, ők is voltak bebszva mint az atom. Csak van, amelyik tagadja és nem vallja be, játssza a mr. tökélyt. És van, amelyik meg nem kertel, elmeséli milyen fszságokat csináltak a barátaival és felvállalja, hogy ő sem tökéletes és a gyerekétől sem várja el, hogy az legyen.

Ezekkel a szülőkkel az a probléma, hogy azt hiszik, hogy az ő két szép szemükért, meg azért, mert SZERINTÜK nem vagy elég érett (pedig soha nem beszélgetnek a gyerekkel, szinte nem is ismerik a saját gyereküket), nemet fogsz mondani egy felesre, egy cigire vagy egy kis "kalandra". Pedig nem fogsz. Egyig "gyerek" se fog.Ha nemet mond, azért mond nemet, mert ő nem akar inni/cigizni/hancúrozni. De soha nem azért, mert anyuci, apuci azt mondta. Ugyanúgy megcsinálja, csak a szülő háta mögött. Erre most éppen te vagy az élő példa, nem engedték hogy együtt aludjatok, megoldottátok napközben. Remélem ezt minél több ilyen "ősmagyar jóketesztyén" szülő elolvassa ezt és felfogja, hogy a tiltás csak olaj a tűzre.

Le fognak pontozni, mert fáj nekik az igazság, de ez van.

2021. jan. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, hát hány évesek a szüleid??? A 90 éves nagyanyám gondolkodott így a hetvenes években, a hetven körüli szüleimnek és anyósoméknak már tök természetes volt, hogy egymásnál aludtunk a kapcsolatunk kezdete óta...
2021. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez jutott az eszembe. 42 vagyok, és a mi osztályunkban sok gyereknek megengedték a szüleik a középiskolában amikor már 16-17 évesek lettek. Én 18 évesen nyaralni mentem a barátommal, akkor még suliba jártam. Nyilván tudták higy együtt aludtunk. Mondjuk ha 50 évesek és falun nőttek fel akkor el tudom képzelni hogy ennyire maradiak. Szóval nem normális.
2021. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én felvetném a helyedben, hogy elbizonytalanodtál és elkezdtek érdekelni a srácok is. Már küldenének is ott alvásra...
2021. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19 es válaszon jót röhögtem XD


Egyébként igen falun nevelkedtek szüleim, és az 50 es éveik elején járnak.

2021. jan. 1. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!