Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom anyámat, idegbeteg, el...

Utálom anyámat, idegbeteg, el akarok menni tőle a házból, hová mehetek?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, mozgássérült, kis pénzt kapok,kb 80 ezer forint hová milyen intézmény venne be?

38 F



2021. jan. 1. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szavaiból kiderül, hogy nincs valóságérzéke, nem ismeri a hajléktalanszálló kifejezés jelentését sem, nyilván a világról való ilyen irreális elképzelésekkel munkavégzésre sem alkalmas.
2021. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem ilyen, csak OTT ilyen. A cikkben világosan le van írva, hogy máshol kevésbé szigorú az időbeosztás, de ezt leszámítva ott sem embertelenek az állapotok, csak ennek a bizonyos Gábornak nagyobb szabadságra lenne szüksége, azt meg nem tudja megfizetni (fuvar, stb)


Ha a Kérdező 38 évesen nem bírja elviselni az őt eltartó és ápoló anyját, lehet menni mozgássérült otthonba. Mindkettőjüknek - de főleg az anyjának - jobb lesz!

Rengeteg van az országban, szociális, magán, egyházi, lehet válogatni!

Ez csak egy pár:

[link]

2021. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
11, a másik kérdésénél ajánlotta neki valaki a hsz-t, erre egy perc múlva született ez a kérdés
2021. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mennyire mozgássérült a kérdező, de én dolgoztam multinál és ott volt olyan kerekesszékes, aki semmijét se tudta mozgatni, még beszélni is olyan furán beszélt, valamit mégis csinált ott. A cégek pénzt kapnak, ha sérült embert alkalmaznak.
2021. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!