Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van anyukámn...

Szerintetek igaza van anyukámnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nagyon szeretem az abszurd humort Például: Monty Python, L'art pour L'art, Holló színház stb...


Anyukám szerint nem lenne szabad ilyeneket néznem, mert szerinte egy az hogy hülyeség és nem vicces, a másik meg hogy egy lánynak nem illik ilyeneket nézni/nevetni rajta.

Szerinte "meg kellene komolyodnom" és szerelmes/romantikus filmeket nézni,(mert szerinte egy lánynak ez való) dehát engem nem nagyon hatnak meg az ilyenfajta filmek.


Nem tudom milyen különösebb baj lenne az ízlésemmel.

Szerintetek igaza van?


16/L



2021. jan. 2. 03:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs. Anyád csak simán visszamaradott, jóhogy azt nem mondja, hogy ne hordj nadrágot, csak szoknyát, mert előbbi nem lányos.

Nézz azt, amit jólesik.

2021. jan. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igaza, nyugi. Azt nézel, amit szeretnél, ne foglalkozz vele
2021. jan. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a Monty pont hogy az egyik legkifinomultabb humor, nem a lebutított proli fingós-böfögős.


Én nagyon adlak!


Nincs igaza anyukádnak!


(21/f)

2021. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
A fent említettek továbbá főleg a fekete humor az intelligensebb emberekre jellemző. A filmek nemfüggetlenek, az nézi, aki akarja. Anyád visszamaradott. A romantikus film -főleg nők által nézett - mese, nem a valóság, ellenben képes a násik nemre vonatkozó fals elvárásokat besugározni, mértékkel fogyaszd!
2021. jan. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincs igaza. Inkább nézz ilyet, mint a 20. "Hehe, vicces, mert befingott" filmeket.
2021. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezeknek semmi köze az igazi humorhoz, csak divatosak. De azt nézel, amit akarsz.
2021. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád irányítani akar téged, jó lenne, ha megértené, hogy te egy másik ember vagy, nem ő. Más az érdeklődési köröd, mint neki, ennyi.

De ha már a romantikus filmeket nézi, akkor lássa is, az ott szereplő nők sokszor valamiben kiemelkednek a tömegből, kitörnek a "a lányoknak így szokás" börtönéből. De téged viszont bele akar rángatni.

2021. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:
100%

Ebből két dolog derül ki: neked jó az ízlésed, viszont anyukád nem állt kétszer sorba, amikor az észt osztották.



"Szerinte "meg kellene komolyodnom" és szerelmes/romantikus filmeket nézni,(mert szerinte egy lánynak ez való)"



Pár napja volt itt egy lány, akinek azt mondogatta az apja, hogy ennyi idősen (kb mint te, bár ez nagyjából mindegy is) lassan már el kellene kezdenie dohányozni. Na, erről az jutott eszembe. Elképesztő, hogy milyen emberek vannak...

2021. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Na igen.

Pont a humor az, ami jobban foglalkoztatja az ember agyát. Ha valaki fogékony ilyenekre, az csak jót jelenthet. (legaláddis az esetek többségében)

Az, hogy az ember komoly, az nem azt jelenti, hogy 0-24 fapofával kell bámulnia. Kell a humor, akármilyen is. Ez a fajta, még közelebb is áll a valósághoz, annak groteszk oldalára hívja fel a figyelmet, de a "romantikus filmek"... Hát sok romantikus film egy szenny, főleg a márványból és vattacukorból faragottak, persze azért a romantikus alkotások közt is vannak jók. De mindent csak mértékkel, ahogy már említették is.

2021. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hun_74 ***** válasza:
Remélem a Gyalog galoppot, és Brian életét, már vagy 1000x láttad!!! 🧐
2022. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!