Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van anyukamnak?

Szerintetek igaza van anyukamnak?

Figyelt kérdés
Mostanaban elegge pattanasos lett az arcom, es elkezdtem utananezni hazi praktikaknak (pl mezes fahejas pakolas, kaves pakolas stb) es ezert megvert engem,mert azt mondta h csak jobban tonkreteszem a borom vele
2019. febr. 1. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincs igaza anyukádnak. Semmi nem jogosítja fel, hogy megverjen téged, pláne nem egy ilyen dolog. Egyébként nem fogják tönkre tenni ezek a praktikák az arcbőrőd, viszont hasznuk se lesz. Tapasztalatból mondom hogy ezek kb semmit nem érnek.
2019. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Itt valószínű más gond is van.. De sejtem h itt sincs apuka jelen a történetben v van de ő is a sarokban meghuzodva.. :(
2019. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Hat kart ha nem is teszel vele de nem is hasznalnak az ilyen xarok nekem elhiheted. De amugy nemhinnem hogy emiatt volt a veres hiaba ezt adta indoknak, itt mas all a hatterben. Valami ami kesobb elfajulhat!
2019. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyos házi praktikák okoztak már súlyos fertőzést, éppen múltkor hallottam, meg is lepődtem rajta.

Bőrgyógyász hoz menj el inkább, pattanás típusától függően biztos tud adni valamit.

2019. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Verésben nincs

De abban igen, hogy ezek a szarok ártanak-fahéj pl úgy fel tudja marni a bőröd, hogy hetekig vörös marad

2019. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Igazuk van a kommentelőknek, ezek a pakolások semmit sem érnek. A pattanásokat általában emésztéssel kapcsolatos problémák okozzák, vagy fiataloknál (nyilván ez a te eseted) a hormonális változásokkal függnek össze. Többé-kevésbé mindannyian átestünk rajta, és utáltuk. Bőrgyógyász segíthet.
2019. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Megvert?? Fizikailag bántott az anyukád, mert utánanéztél praktikáknak?


Vagy esetleg azt akartad írni, hogy "megvet", csak átjavította a telefonod? Remélem, erről van szó...

2019. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
75%

Próbáld ki a heti két szaunát

Anyukádnak meg mondd meg hogy ez nem ok a verésre

Sőt...

2019. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az étkezéseden változtass: ne nassolj, helyette zöldséget, gyümölcsöt rágcsálj, és fogd vissza az erősen fűszeres kajákat.
2019. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

A verésben természetesen nincs igaza, de gondolom eddig sem volt tündérkeresztanyu. Ilyen agresszív barom nem egyik pillanatról a másikra lesz az ember.

A pattanásaiddal meg menj kozmetikushoz, aki szépen kitisztítja az arcodat, illetve tud olyan valódi krémet ajánlani, ami tényleg használ. Te egyedül, pláne random netes tippek alapján ne nyomogasd, meg ne kenj föl mindenféle szart, mert egyszer rácseszel és egy életre sebhelyes marad az arcod.

2019. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!