Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy el...

Szerintetek normális hogy el vagyok rángatva túrázni? Ti szerettek 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szuleim elvaltak, es amikor apukammal vagyok egy csomoszor elrangatnak turazni a baratnojevel. A baratnojenek is van egy velem idos fia, termeszetesen o se szeret. Nyilvan amikor fiatalabb voltam en is jobban elveztem 10-11 evesen, de most mar egyaltalan nem. Hiaba mondom nekik, hogy ez nagyon nem elmeny nekem, csak azert is visznek. Szerintem a velemkoruak 90%a nem szeret turazni. Velemenyek?

2021. jan. 2. 13:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%

Elhiszem, hogy 16 évesen ez benneteket nem köt le. Nincs ezzel semmi gond. Én csak azt szeretném hozzátenni, hogy én az apámmal napi szinten a kocsmába jártam kirándulni. Néha anyám is jött, de ő egyébként otthon ivott. Nálunk ez volt a családi élet.

Szóval becsüljétek meg, amit a szüleitektől kaptok. Hidd el, később szeretettel fogtok visszagondolni erre az időszakra, meg a fákra az erdő közepén.

2021. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

34 vagyok, sosem szerettem a természetben lenni, nem tudtak volna elrángatni!

(most sem mennék)

2021. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
majd megszereted később.
2021. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyszer kilépsz a kis ego buborékodból, majd rá fogsz jönni, hogy milyen szerencsés vagy a szüleiddel, hogy ez az égbekiáltó problémád. :D
2021. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%

De hová mentek túrázni? Így olyan pontjait ismered meg az országnak, ahol egyébként nem biztos, hogy járnál.

Magashegységben túrázni, mormotafüttyögést hallani pedig nagy élmény szerintem.

Túrázás közben pedig lehet jókat beszélgetni.

2021. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is te reagálod túl....

Örülj neki, van közös programotok.

Nemtudom fiú vagy-e vagy lány, szoval neked mi az életcélod? A gép elött kockulni, vagy shoppingolni a csajokkal... na mert ezek a gáz programok. Nem az, hogy minőségi időt tölts a friss levegön a családoddal.

Mi pl havonta szervezünk ilyen kirándulásokat, pint azért, mert akkor mindenki otthonhagyja a buját, gondját, egymással vagyunk, szórakozunk. Imádom.


20/L

2021. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem is ismeritek a kérdezőt , csak rávágjátok hogy ő a szar

Attól még hogy 16 éves ,még van saját élete,érdeklődési köre stb stb

Most az hogy néha néha elmentek kirándulni nem ugyan az hogy hetente megindultok

Azt nem tudni hogy az apja barátnőjével jóba vannak e , de a fiával nincsenek jóban , biztos nagy élmény lehet

Milyen gyakran mentek? A barátnőd kedveled?

2021. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
100%

Teljesen megértem, hogy semmi kedved túrázni vagy elmenni bárhová velük, ennyi idősen én is ilyen voltam. Az apád barátnőjének veled egy idős fiával nem tudjátok elfogadtatni, hogy nektek ez nem pálya?


Nálam egyébként ez nem túl régen változott meg, nagyjából havi 2-3 alkalommal túrázunk a barátnőmmel, mivel minden szórakozóhely vagy vendéglátóhely a vírus miatt az utóbbi időben zárva van. Így mégis ki tudunk mozdulni, túrázás közben pedig még maszkot sem kell viselni :)

21/F

2021. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Csaxólok, hogy ez egy olyan csapda, amiből nem könnyű szabadulni, azaz nagy eséllyel pár év múlva önként fogsz túrázgatni. :)
2021. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%
Én is utáltam 16 évesen kirándulni, most felnőttként sem szeretek. A szüleim nagy túrázók voltak, de szerencsére tinédzser koromban elengedték a dolgot, és nem kényszerítettek. Semmi értelme. Én határozottan megmondanám, hogy nem megyek.
2021. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!