Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántottam volna,...

Nagyon megbántottam volna, vagy jogosan tettem?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég történt egy olyan dolog, hogy együtt kellett lennem anyukámmal, és igazából csak segítettem neki, amikor elkezdett kérdezgetni, hogy van -e lány aki tetszik az iskolából, és csak hasonló kérdéseket, én pedig leblokkoltam, és nem is válaszoltam először semmit, csak annyit hogy 'miért fontos ez?'

Kevésszer tudunk együtt lenni, mivel külföldön dolgozik, és sosincs amúgy sem 'közös' téma..

Most attól félek hogy megbántottam volna azzal mert kérdezett, és én meg annyira zavarba jöttem, hogy inkább átmentem kicsit 'flegmába', és megmondtam hogy nem szeretnék erről beszélni, mert senkivel se szeretek erről a témáról beszélni..


2021. jan. 6. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Meleg vagy mi?
2021. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Együtt "kellett" lenned? Miért csak muszájból vagy vele? Dacos tini vagy?
2021. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne meleg? Én sem szeretek erről beszélni + zavarba jövök a témától, mégsem vagyok az
2021. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát lehet hogy megbántottad. Viszont én a helyedben felhivnám és bocsánatot kérnék. Mond neki hogy ne haragudjon ha rosszul esett ahogy válaszoltál de neked ez egy kényes téma és nem szeretnél róla beszélni.
2021. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látom első válaszoló, megmutattam az intelligenciád, nem, nem vagyok meleg, de ha te neked ettől jobb lesz, akkor ennyi örömöd legyen az életbe. :)
2021. jan. 6. 20:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak pedig mondanám, hogy én fogalmaztam hülyén, nem kötelességből kell vele lennem, hanem egy légtérbe voltunk huzamosabb ideig. Amúgy is szeretek vele lenni, csak hülyén fogalmaztam meg az egészet, mert ki voltam borulva nagyon..
2021. jan. 6. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Max kicsit rosszul eshetett neki, de nem hiszem hogy gyakori hogy ilyesmitol nagyon megbantodik valaki.
2021. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Mert ha aránylag fiatal, mondjuk úgy 18 alatti, akkor egy értelmes anya felfogja, higy a gyerek zavarban van, azért válaszol így.
2021. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen érthető, ahogyan reagáltál(főleg ha kamasz vagy). Nyilvánvaló, hogy vannak olyan férfiak akik nehezebben nyílnak meg bárkinek, főleg az édesanyjuknak. Úgy gondolom neked ez még nehezebb lehet hiszen alig érintkeztek, ha jól értelmezem(mivel külföldön van). Viszont nagyon sokszor az anyukáknak is nehéz ha fiuk van, mert nyilván a gyermekükről van szó és érdekli őket mi is történik a fiukkal. (a lelki világuk is)Pont ezért, néha jó ha kifejezed édesanyád felé a szereteted bármilyen apró módon is, de biztosan jól esik neki. Próbálj meg esetleg legközelebb ezeket átgondolva választ adni neki. Ha pedig nem érzed magad komfortosan az adott témában nyugodtan mondd meg neki, hogy számodra ez kellemetlen és inkább hanyagoljátok. Végtére is az édesanyád, csak megérti. Remélem tudtam segíteni. :)
2021. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Hát én nem értelek, kérdező! Ki mással lehetnél egyenesebb, őszintébb, nyíltabb, mint a saját anyáddal, akinek a legfontosabb vagy a világon?! Biztos rosszul esett neki, hogy zavarban vagy előtte, de a kérdés inkább az, hogy MIÉRT ? Válaszolj neki legközelebb normálisan és nem lesz lelkiismeretfurdalásod... És ha nincs lány, aki tetszik, akkor mi van? Semmi! Nyugtázná a tényt és kész. Ha meg van, akkor legalább ki tudnád beszélni magadat valakivel és nem belül őrlődnél. Nincs mitől félned! Vagy van?
2021. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!