Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rájött hogy biszex...

Anyám rájött hogy biszex vagyok, nem volt coming outom (még), és ő nagyon homofób, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17F

2021. jan. 7. 20:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
#1 miért?
2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
29%
Az élet olyan, hogy gyerekként nem szereted a sóskát, felnőttként lehet.. vagy tejbegrizt eszel, felnőttként rá sem bírsz nézni.. az ízlés változik.. ne gondolkodj binárisan.. nem kell kiabálni, hogy nyomi lettél.. lehet, hogy nem.. csak most ilyen a kedved.. a rómaiak elmentek a "klubba" és csinálták, akivel érték.. majd reggel elmennek az európa parlamentbe dolgozni.. :-) szóval nem kell binárisan gondolkodni ez a lényeg.. (nyomi or not nyomi) ember vagy.. vágysz valamire.. és ha ezzel senkit nem bántasz (gátolsz, hogy élje az életét) akkor törvényes.. de ha beskatulyázod magad.. az nem jó.. vége a szabadságnak, önmagad rabja leszel..
2021. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Most még semmit,hagyd hogy anyád lépjen előbb,de amúgy írhatnál bővebben is róla,mert ez így nagyon gyér.
2021. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
100%

Nem rég vallottam be magamnak, hogy én is biszex vagyok. Nekem apum elég elfogadó, anyum viszont folyton nem normálisnak gondol mindent és mindenkit, aki egy picit más. Nyilván nem mondtam el nekik, egyiküknek sem, de valamiért úgy érzem, anyum sejti a dolgokat, de nekem pl eszemben sem sincs bevallani, ez az én dolgom, úgysincs sok közük hozzá.


A te esetedben pedig, ha már valahogy anyukád rájött, vagy sejti, szerintem is azon van a lényeg, hogy hogy derült ki, hogy mi a szitu. Nem mindegy, hogy látott valakivel, megtalálta mondjuk a napdlód xd, vagy esetleg hallotta valakitől...


17/L

2021. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
12 de ez nem "ízlés" kérdése. neked ízlés kérdése hogy férjed vagy feleséged van?
2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
15, de igen, ízlés kérdése, hogy kit/mit tart az ember vonzónak. És ezt úgy mondom, hogy én is LMBT+ ember vagyok. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy tudatosan meg tudjuk változtatni, kit tartsunk vonzónak, mert nem tudjuk, de mégis mi más kérdése lenne, ha nem ízlésé?
2021. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
16 de azért azt csak el tudod dönteni, hogy péniszt kívánsz, vaginát, vagy mindegy. aki csak vaginát kíván pl az sose fog ráfanyalodni a péniszre. míg aki nem szereti a spenótot, meg tudja enni.
2021. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%
15.. ez pont ízlés kérdése, hogy épp melyik formás popót kívánom meg.. a férfit, vagy a nőit.. mit kell drámázni ezen, hogy mi vagyok?? A szőke, a vörös, nem óbégat.. gyerekként szőke volt a hajam.. ma barna.. nem regisztráltam a barna fórumon, hogy barna lettem.. élek azt kész..
2021. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
nem kell dönteni.. pont ezt próbálom elmagyarázni.. láttál már valakit egy kamion tetején integetni, hogy szeretem a rántott húst? És megverték azok, akik a salátát szeretik? Könyörgöm.. én enni szeretek :-)) kell döntenem a rántotthús mellett? vagy mi?
2021. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
18 persze, ha biszex vagy. de nem mindenki az
2021. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!