Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy homofob szulo szerintetek...

Egy homofob szulo szerintetek mit fogad el?

Figyelt kérdés

Marmint ha a fiarol/lanyarol kiderul hogy biszex azt konnyebben el tudja fogadni mintha teljesen meleg lenne?

Egyebkent olyanok valaszat is varom akik homofobok (elnezest a kifejezesert)

Vagy mem tesznek kulonbseget biszexualitas es homoszexualitas kozott?


2018. aug. 9. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez a sok homofób szülő kérdés?
2018. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Utolso mire gondolsz?
2018. aug. 9. 13:32
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

mit fogad el?


A heterokat!

Csak azt!

2018. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Az én szüleim homofóbok, ugyan mindhárom gyereke hetero kapcsolatban él (és élt mindig), tehát konkrét sztorim nincs, de amennyit hallottam őket nyilatkozni a témában, abból arra következtetek, hogy a biszexualitással könnyebben ki tudnának békülni, mert több esélyt látnának arra, hogy a gyerek újra "normális" legyen.
2018. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Utolsonak koszonom mindnekinek ment amugy a zold kez

Johetnek mas velemenyek

2018. aug. 9. 13:34
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 2 gyerekem van, egy lány, egy fiú, még kicsik, de őszintén nem örülnék, ha felnőve bármelyik is valami ilyen bejelentést tenne. Nyilván sok lehetőség nincs, mert nem lehet változtatni a helyzeten, de azért én a hetero kapcsolatok híve vagyok.
2018. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolso es ha megis melegek lennenek vagy biszexek mit reagalnal?
2018. aug. 9. 13:36
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Meleg van. Unatkozik.
2018. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolso nem ertem mot akarsz mondani
2018. aug. 9. 13:58
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, mit reagálnék, honnan tudnám. Valószínűleg nem tagadnám ki, vagy ilyesmi, de amint mondtam, nem örülnék neki, és úgysem tudok rajta változtatni.
2018. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!