Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez ? Ti mit tennétek...

Miért van ez ? Ti mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok , suli mellett van egy kis munkám, németben élek és havonta keresek 160 eurót.

Jelenleg online oktatás lesz jövő héttől. .. anya mondta ma reggel hogy vegyek magamnak egy laptopot mert ő nem fogja oda adni a sajátját ( a telefont nem engedik online órához ) apukám sem adja oda a számítógépét. Jelenleg van egy kis pénzem viszont abból a külön tanárt fizetem magamnak ( ezt se állják azt mondták túl drága peddig csak 10 euró / óra ) . Ugye nyomtatni is kell majd , van nyomtató itthon viszont azt sem használhatom mert anya azt mondta hogy túl sokat használnám úgyhogy inkább ne .

Nem tudom mit tegyek ...Ha valakinek van valami ötlete Szívesen hallgatom 😊


2021. jan. 8. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Suli nem tud laptopot adni?
2021. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd az ofőddel, hogy a szüleid nem biztosítanak a számodra szgépet, neked meg nincs rá, pénzed, mit tanácsol. fel fogja hívni őket, és éghet majd a pofájuk.
2021. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van a masodik valaszolonak !!! Hadd szegyeljek magukat , ha mar ilyenek !!

Tenyleg nem ertek sok szulot !

Van nyomtatotok , de ne hasznald , se a laptopot miert mert elkopik ??

Mit mondanak a szuleid miert ne hasznald a dolgaikat ?? Vagy miert nem vesznek neked ?? De a csaladipotlekodat azt felveszik orommel ...

Hat elajulok komolyan...

2021. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezt meg kell beszélni.. én sem adnám oda a laptopot. Azzal dolgozom. De venni azt lehet. Illetve kell is. Sajnos. Arra amire neked kell. Nem kell drága. Ha komolyabb kell akkor meg PC.
2021. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez elég gáz. Tényleg hívd fel vagy az ofőt, vagy az igazgatót, vagy valamelyik tanárt akivel jóban vagy, akik felhívják a szüleidet. Megértem, ha anyunak és apunak kell a saját gép a munkához, de egy kis olcsóbb notebookot csak tudnak venni a gyereküknek... Vagy legalább mondanák azt, hogy fizetik a magántanárt (elég gáz, hogy amúgy nem támogatják kemény havi 10 euróval az oktatásodat), és akkor te veszel a megtakarított pénzedből egyet.

De amúgy rosszul tudom, hogy németben eddig is volt online oktatás? Eddig hogy oldottad meg?

2021. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg szólj a suliban. De amúgy használtat kapsz egy egyszerűbb használtat kb egy havi fizudból. Vagy mondd meg a szüleidnek, hogy ha így álltok, akkor adják neked a Kindergeldet.
2021. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem értem, jó bunkó szüleid lehetnek, tettél valamit azért hogy ennyire ellenségesek veled ? 160 euró baromi kevés, igazán kipótolhatnának, vagy segíthetnének ebben.
2021. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a 6-os válaszolóval, a kindergeld havi 200€ kérd el. Tanáraid nem tudnak segíteni?
2021. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt mondták azért nem mert van pénzem vegyek magamnak ...



Eddig nem volt online oktatás.


Nem csak a tanárt állom én hanem mivel gluténérzékeny vagyok , így mindent ( az élelmiszer ) . Ezért kezdtem el dolgozni. Azt mondták erre hogy túl drága oldjam meg ha már kijött rajtam egy ilyen

2021. jan. 8. 20:11
 10/16 A kérdező kommentje:

Semmi oka Nincs hogy ilyenek velem ... kitűnő tanuló vagyok stb.


A múlt hónapban anya a fejemhez vágta amikor szóltam neki tanulás közben hogy hozz anya nekem kérlek egy kis innivalót mert órám van de szomjas vagyok (épp német órám volt online )


Erre azt mondta hogy minek születtem meg és hogy utál ... majd aznap este nem kaptam kaját sem innivalot. .. reggelre pedig olyan rosszul lettem hogy a szomszéd hívta rám a mentőt

2021. jan. 8. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!