Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran látogattok...

Milyen gyakran látogattok haza a szülői házba? Mi a "normális" ha van ilyen?

Figyelt kérdés

Mennyire normális, ha a felnőtt, 25 év feletti gyerekek, akiknek már van saját otthonuk és gyerekük is, 7-ből 4 napot a szülők házában töltenek?

Persze, kinek mi a normális, meg ki mihez szokott, de úgy mégis kinek mi a véleménye az ilyenről?



2021. jan. 11. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok lenne
2021. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3 biztosan, munka után, van, hogy ott ebédelek, utána megyek haza.
2021. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ünnepekkor, vagy ha szerveznek valami kerti sütögetést vagy egyéb programot. Havonta- kéthavonta egyszer kb. Csak úgy a semmiért nem járok, de ez talán azért is van, mert a testvéreim külföldön élnek. Amikor hazalátogatnak, anyámnál laknak, így olyankor én is majdnem minden nap ott vagyok. De ez évente egy-két hét. Talán ha itthon élnének lennének közös vasárnapi ebédek, nem tudom. (Bár anyám utál főzni.)
2021. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A feleséged csinálja ezt?

Ha igen, akkor nagyon sok neki a gyerek valószínűleg.

2021. jan. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Soha.

A mostohaanyám egyértelművé tette, hogy én ott nemkívánatos személy vagyok (már eleve oda sem kellett volna költöznöm, de gyerekként nem volt beleszólásom). Hiába lakik ott apa - közös ingatlan -, ő nem áll a sarkára, úgyhogy nem megyek "haza".


Egyébként heti 4-5 nap nekem sok lenne, lényegében akkor feleslegesen fizetném az albérletet/rezsit, ha úgyis az időn nagyrészét otthon töltöm.

2021. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19 eves vagyok, egyetemista, kethetente hetvegen jovok haza, nekem ennyi boven eleg
2021. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért nem szerettem volna leírni az elején, hogy ki vagyok, mert akkor kioktatást kaptam volna, nem rendes válaszokat.

Én a párommal élek az ő szüleinél, és a két testvéréről volt szó, akik sokat tartózkodnak itt a gyerekekkel. Tudom, tudom, mit akarok én, nekik több joguk van itt lenni stb. stb.

De én nem is szólok semmit, csak magamban fortyogok, amíg nem kerülünk olyan helyzetbe, hogy el tudunk költözni.

Remélem nem köveztek meg.

2021. jan. 12. 17:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs "normális". Nincs véleményem a témáról, mivel semmi közöm hozzá, hogy mások milyen gyakran járnak haza, és nem szokásom belepofázni más dolgába. Te is akkor jársz haza, amikor akarsz, illetve amikor ők is szívesen látnak.
2021. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
18 évesen külföldre költöztem. Most 27 vagyok, évente max 2x megyek haza. Hetente 1x-2x telefonálunk.
2021. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!