Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amit a szüleitek veletek tettek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
2es vagyok, igen én is ha kell az utolsó falatot odaad9m a gyerekemnek. És mi se voltunk szegények, szóval nem értem. Kb mindenért kaptam...
2021. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg sokat bánt az apám mert ahogy én csinálom a dolgokat az nem jó. Semmi önbizalmam nincs, nem tartom magam semmire így az emberek is kihasználnak.
2021. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
1-es: ha már te magad választottál ki egy szakot, nem édesanyádék dolga noszogatni, hanem egyedül a te felelősséged, hogy elvégzed-e. Ha középsulis vagy, még oké, hogy noszogassanak, de 18 év felett ez már a te dolgod, hogy tanulsz-e vagy nem. Mondjuk nálam a másik véglet volt, engem eléggé kontroll alatt tartottak és bizony eléggé nehezen élek azzal, hogy ez már az én felelősségemnek kellene, hogy legyen és nem kellett volna hagyni, hogy rám tukmáljanak egy szakot.
2021. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

10-es, csak könnyebb lenne egy irodában ülve azt csinálni amit szeretek, mint 12 órázni pincérként. (1-es vagyok)


Hihetetlen, hogy emberek/szülők mikre képesek! Megverni, megalázni egy gyereket csak mert éhes?

Egyébként ahogy olvastam, férjem anyukája olyan, mint néhány hozzászóló szülei: soha semmi nem jó, mindenben csak a hibát keresi, ha a fia lenne az elnök, az se lenne elég neki.

Megismerkedésünk után, 1 évig dolgoztam azon, hogy a párom egy kicsit is megnyíljon és elhiggye, hogy ő is értékes ember. 10 éve vagyunk együtt, de még mindig vannak korszaka, amikor teljesen magaalatt van az önbizalomhiánytól

2021. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
88%
apam megeroszakolt
2021. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Savlekotő ***** válasza:
100%

Akik így bánnak a gyereivel annak minek kell gyereket csinálni?

Aktuális Eszköznek meg a borravalóért..

70F

2021. jan. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%
17 évig bántalmazott minden lehetséges módon, meghazudtolt folyamatosan, a pszichiáternek, aki kezelt, hazudott rólam. Durva személyiségzavarom lett emiatt és a mai napig szenvedek, pedig tíz éve elköltöztem
2021. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem sirhatnekom van ,miket olvasók..... Brutális.Persze lehet az sem jó ahogy én nevelem ,hogy mindent megkap,hogy gyűjtünk neki,mindent megbeszélünk.Sokan azt mondják hálátlan lesz.De az ember a gyerekekért él.Hogy lehet a kaját sajnálni a gyerek elől ...
2021. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
15 nagyon sajnálom.Remelem szóltál anyunak,és a rendőrségre mentetek.
2021. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyám rengeteg rossz dolgot megcsinált velünk. Felnőttként utólag értékelve felesleges lett volna neki egy gyerek is, nem hogy négy.


Ha a legrosszabbat ki kéne emelnem, akkor az lenne, mikor közölte, hogy nem szeret vagy hogy egy kis k urva vagyok, takarodjak otthonról meg hasonlók. Hozzáteszem soha nem voltam rossz gyerek, csendes és visszahúzódó voltam tinédzserként, nem adtam neki kulonosebb okokat ezekre a szavakra.


Ezeket tudtam hirtelen felidézni. Ha nem lelki bántalmazást nézünk, akkor nekem jött felnőtt létemre egy összetűzésünk következtében.


Viszont sokkal rosszabb sztorikat is hallottam már a sajátomnál. Fura, hogy igazán szörnyű, mint olyan itt válaszban még nem érkezett. Pedig M.o.-n gyakoriak az efféle családi történések.

2021. márc. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!