Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális anyukámtól?

Ez normális anyukámtól?

Figyelt kérdés

Ha meg akarom ölelni, eltol magától,vagy hagyja pár másodpercig, majd mondja hogy "na elég, hagyjál".

Sohasem puszil meg, és sosem kérdezi, hogy hogy vagyok.

Persze nem várom el tőle, hiszen dolgozik, fáradt, de néha jól esne, ha tudnám, hogy érdeklem.

Oké hogy nem vagyok kisgyerek, de szükségem lenne a szeretetére, de egyszerűen nem érzem, hogy szeretne. Beszélgetni se szoktunk nagyon, csak ilyen átlagosan dolgokról, pl hogy sikerült a dolgozatom, vagy hogy írok - e valamiből másnap. És én tényleg csak azt szeretném ha szeretne és megertene, és szeretnék neki elmondani egy csomó dolgot ami velem történik, de egyszeruen nem tudom, mert mindent leszol és belekot, hogy miért nem máshogy csináltam, stb.

Csak én vagyok hisztis, és másoknál is ilyen van?



2021. jan. 13. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szembesítetted már vele hogy mit is csinál?
2021. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Anyukád mindig is ilyen volt, vagy csak nemrég lett ilyen?
2021. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mért abból indultok ki minden ilyennél, hogy "csak én vagyok hisztis"? Mért lennél hisztis azért, mert az anyukád szeretetére vágysz? Ez a dolgok normális rendje. Valószínűleg, sőt biztos, hogy őt is érzelmek, gyengédség nélkül nevelték, erről akár meg is kérdezheted. Nem tanulta meg, hogy hogy kell érzelmet adni, fél, hogy kiszolgáltatja magát, ha szabad folyást ad az érzelmi melegségnek. Más rokon (nagyszülő, nagynéni) nincs, aki ezt meg tudná adni neked? Esetleg egy kis állat? Aztán majd úgyis lesz barátod, és akkor már belé leszel szerelmes, és nem az anyai ölelés fog hiányozni.
2021. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, kb egy éve. Nagyon kiakadt és engem hibaztattott amiért azt merem hinni hogy nem szeret(nek).

Aztán pár hétig kérdezte , hogy hogy vagyok, de látszott, hogy nem azért kérdezi, mert annyira érdekli.

2021. jan. 13. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Attól mert nem babusgat, még szerethet. Ne ezen múljon már légyszike a lelki állapotod.

Anyád egyszerűen ilyen típus. Az enyém sem szeret sem ölelkezni, sem puszilózni, nem mondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást.

De én nem is nyavajgok mondjuk érte, mert tudom, hogy nem ezen múlik semmi.

2021. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyukám mindig ilyen volt velem, bár lehet hogy mikor kisebb voltam, megolelt néha. Nem emlékszem sajnos:/

Nagymamám nagyon szeret és én is őt, de nem tudunk sűrűn találkozni. Van egy kutyám is, sőt barátaim is vannak, és ők is szeretnek, de nekem ez valamiert nem elég 🥺

2021. jan. 13. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Apukád, gondolom, nem él veletek. Egyedül meg nehéz. Biztos a munkáját se élvezi.
2021. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szeret csak a maga módján. Én fordítva vagyok így. Ne ölelgessen, ne puszilgasson, mert utálom. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem anyámat. Szeretem, ha nem szeretném nem kérdezném meg milyen napja volt, nem kérdezném meg tőle, hogy hozzak-e neki valamit stb.
2021. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt leszamitva nagyon jó a lelki állapotom, csak hiányzik a szeretete.
2021. jan. 13. 19:34
 10/10 anonim válasza:
100%

En is olyan vagyok, hogy a fizikai kontaktustol rosszul leszek. Kellemetlenul erzem magam, van hogy elkezdek remegni (bar az mostanaban ritkabb), melegem lesz, szo szerint mintha egetne az erintes.


Ha anyud mindig ilyen volt siman lehet neki is hasonlo problemaja...

2021. jan. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!