Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Na hát,

Apunál egyszer bekattan valami nála,és elkezd sértegetni hogy én nagyképű vagyok , hogy mennyire gy.kér vagyok, f.szopó is meg minden, állandóan pakolok ha rendetlenség van, és én vagyok a lusta aki semmit sem csinál, meghogy nem mehetek sehova, állandóan azt mondja takarodjak el itthonról.

Mikor meg kérdezem hogy mi a baja, azt válaszolja mindjárt megtudom, éshogy megfog verni.

Aztan egy 10 perc múlva meg mintha semmi nem történt volna, még becézget.

Nekem már kicsit elegem is van belőle.

szerintetek miért csinálja ezt? Kezdem azt hinni hogy valami nem okés nála.


19/L



2021. jan. 13. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egész gyerekkoromban ez ment. Én kb öt éves korom óta tartom furanak. Később amikor ivott rosszabb lett.
2021. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Apu feszült. Sajnos az élet nehéz.
2021. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad adja ki a stresszt később meg ezzel próbálja enyhíteni a bűntudatát. Ha legközelebb ilyen van akkor mond meg neki, hogy hagyjon békén, mert nagyon rosszul estek neked a szavai, de ezzel óvatosan, mert ha olyan apukád elsülhet rosszul is és átvált megint agresszorba.
2021. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!