Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék elköltözni...

Hogyan tudnék elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Anya megbolondult, ma kellett leadni a cafetériás lapot a munkahelyemen, de ő azt szerette volna, ha szállásra is kérek, mert ő nyaralni akart majd, de úgy gondoltam ebben a bizonytalan helyzetben inkább félre teszek nyaralásra a rendes fizumból. Ebből anya akkora balhét csinált mire hazaértem munkából, hogy lassan ott tartok, hogy inkább kimegyek az utcára, de én ezt már nem bírom. Eleve az én fizetésemről van szó, nem értem neki miért kell beleszólnia ilyen szinten. Folyamatosan fenyegetőzik, hogy a fejembe veri a kalapácsot, meg hogy reméli, hogy megdöglök, minden durva dolgot mondott amit csak el tudtok képzelni. Az összes létező barátomat elveszítettem miatta, mert fenyegette őket is, tiltott tőlük, mert nem bírta elviselni hogy rajta kívül vannak más emberek is az életemben, szóval nincs senkim se. Már ott tartok, hogy az lenne a legjobb, ha tényleg nem léteznék, mert nincs életem mellette, céljaim vannak, de lassan azok se érdekelnek már.


Az a baj, hogy jövőhónapban kapom csak meg az első fizetésem, ami olyan 150 ezer lesz, azon kívül semmi pénzem nincs. Ebből lehet valamit kezdeni, vagy felejtsem is el?

Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L


2021. jan. 15. 16:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
150 ezerért még albérletet sem kapsz
2021. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Szobát bérelni?
2021. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
49%
A cafetériás nyilatkozatot nekünk is meg kell csinálni, vártuk ma, de még nem jött. Szállásra minek kérnétek amúgy? "Maradj otthon van", és az is lesz még egy jó ideig, ide a bökőt!Igaz 2 évig jó, de minek álljon addig is a pénz ott azon az alszámlán. :D Elsőnek igaza van, 150 ezer netto az elég karcsú...
2021. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem egy egész lakást, hanem olcsó szobát bérelsz az megoldható a pénzből, ne számíts extra helyre, de kezdésnek teljesen jó, és a saját lábadra állhatsz. Tény, hogy meg kell húznod magad de nem lehetetlen. Ilyen környezetből jobb, ha menekülsz.
2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Szoba sem oldható meg ennyiből, hiszen kaució is van....
2021. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Barátokhoz nem tudsz menni vagy más rokonokhoz? Készpénzt ne vegyél le a kártyádról, mert elfogja szedni a pénzed.
2021. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
4%
Lakás hitelhez mit szolsz,több értelme van mint az albérletnek.
2021. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Önereje szerinted honnan van a lánynak?
2021. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

fMiért mondod el neki egyáltalán, hogy bármit le kell adni...? Vagy hogy egyáltalán kapsz cafeteriát???


Semmi köze hozzá4

2021. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó kis szobát 25 ezer + 2 havi kaukció. Nem vagyok túl jártas az ilyebekben, szerintetek?
2021. jan. 15. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!