Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék elköltözni...

Hogyan tudnék elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Anya megbolondult, ma kellett leadni a cafetériás lapot a munkahelyemen, de ő azt szerette volna, ha szállásra is kérek, mert ő nyaralni akart majd, de úgy gondoltam ebben a bizonytalan helyzetben inkább félre teszek nyaralásra a rendes fizumból. Ebből anya akkora balhét csinált mire hazaértem munkából, hogy lassan ott tartok, hogy inkább kimegyek az utcára, de én ezt már nem bírom. Eleve az én fizetésemről van szó, nem értem neki miért kell beleszólnia ilyen szinten. Folyamatosan fenyegetőzik, hogy a fejembe veri a kalapácsot, meg hogy reméli, hogy megdöglök, minden durva dolgot mondott amit csak el tudtok képzelni. Az összes létező barátomat elveszítettem miatta, mert fenyegette őket is, tiltott tőlük, mert nem bírta elviselni hogy rajta kívül vannak más emberek is az életemben, szóval nincs senkim se. Már ott tartok, hogy az lenne a legjobb, ha tényleg nem léteznék, mert nincs életem mellette, céljaim vannak, de lassan azok se érdekelnek már.


Az a baj, hogy jövőhónapban kapom csak meg az első fizetésem, ami olyan 150 ezer lesz, azon kívül semmi pénzem nincs. Ebből lehet valamit kezdeni, vagy felejtsem is el?

Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L


2021. jan. 15. 16:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudjuk, merre élsz, nekem pestiként gyanúsan olcsónak hangzik, de lehet, hogy egy kisvárosban ez teljesen átlagos ár
2021. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
25000 forintért nem kapsz,szerintem találj ki mellé valami mást.
2021. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Merre laksz? Vannak fiatal ismerőseim akik 25-30 körül bérelnek Szegeden szobát. Ritka, de ha nem Pest akkor előfordulhat.
2021. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
A sok nagyokosnak üzenném hogy Budapest nem egész Magyarország. 25ezer + két havi kaucióért egy szerény szobát simán ki lehet bérelni vidéken.
2021. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
91%
Osszekoltozni valakivel esetleg? Ketten tudtok alberletet fizetni
2021. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts rá és lépj
2021. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
Mi a ... köze van neki a te cafeteria papírodhoz??? Te nyaraltasd vagy mi? 25+rezsiből simán lesz szoba más tanulókkal! Annyi, hogy vigyázz kiket választasz! Árulkodó jelek: piásüvegek, rendetlenség, piszkos mellékhelység és asztalok, drogszag, lepra hűtő.. na ők csak takarítónő-cselédet vagy ri.ancot keresnek! :D
2021. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Miskolcon élek. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. jan. 15. 18:05
 19/29 A kérdező kommentje:
18-as: Erre nem is gondoltam, köszi, hogy felhívtad a figyelmem. egyébként igen, kiakadt, hogy szerinte így nem viszem nyaralani. :D pedig nem erről van szó
2021. jan. 15. 18:07
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Nah,lakád hiteles kérdésem.

300000 ft keresek erre kapok hitelt?

2021. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!