Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a szituációval?

Figyelt kérdés

A szüleim, különösen anyukám az egész életét végig dolgozta, nehéz munkával, teljesen ki is készült idegileg és ehhez képest egy lepukkant nagyon rossz állapotú panelban lakik.


Én jó helyen voltam jókor, jó lehetőségeket kaptam az élettől, bátran és okosan próbáltam élni és most luxus körülmények között élek pedig tizedet sem dolgoztam,annak amit ő.


Próbálnék neki segíteni, de nem fogadja el.


Hihetetlen lelkiismeret furdalásom van. Ezért kerülöm is a találkozókat, egyszerűen szégyellem magam.


2021. jan. 17. 02:47
1 2
 11/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Làtogasd meg és mérjed fôl, hogy van egészségileg, hogy boldogul! Én takaritònôt fogadtam fel, hogy le vegyem ezt a terhet az idôs Szûleimrôl!
2021. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!