Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyunak butaságokat...

Miért kell anyunak butaságokat kerdeznie, ha embereket rajzolok? 18l

Figyelt kérdés

Például többnyire lányokat szoktam rajzolni, két okból kifolyólag. Egyrészt azért, mert pasit nem tudok olyan jól, másrészt ha fejből rajzolok, akkor könnyebb kitalálnom, hogy milyen ruhába legyen, harmadrészt a testrészek arányát könnyebben eltalálom, illetve ha férfit rajzok, mindig túl lányos feje lesz, és nagyon bénán néz ki. Ha látják, hogy sok lányt rajzolok, akkor megkérdezik, hogy azért van-e mert leszbikus vagyok.

Ha fotóról rajzolok lányt, és látják, hogy ez már a sokadik elmentett kép, sokadik rajz ugyan arról a tök random, egyébként Instán vagy Pinteresten talált csajról, akkor megkérdezik, hogy azért van-e ez, mert szerelmes vagyok belé...

Ha két csajt rajzolok, és mondjuk áll közöttük egy pasi, akkor az a kérdés, hogy miért áll az ott, miért rajzolom hármasban őket. Ha csak egy fiú és egy lány van a képen, akkor tuti szerelmes pár, és azért rajzoltam, mert szerelmes vagyok...

Volt egy rajzon, amin két lány ült egy pléden, egymásnak háttal, a hátul mögött egy kézen támaszkodva, de a kezük összeért, mert úgy fért ki a lapra. Tökre büszke volta magamra, hogy tudtam ülő embereket rajzolni, ráadásul az egyikhez nem néztem képet segítségbek. Anyám meglátta a rajzot és azon izélt, hogy miért fogják egymás kezét, ez egy leszbikus pár-e, mert ha igen az úgy fúj....

Vagy igazából férfi és nő esetében is, elsőnek random vonalakkal jelölöm az arányokat. Aztán ruha nélkül megrajzolom a körvonalait az adott emberi lénynek, mert utólag rajzolom rá a ruhát. Na ha erre a ruhátlan fázisra ránéz anya, és így lesokkolva megkérdezi, hogy ugye nem akt képet rajzolok, ugye nem lesz meztelen, és stb....



Miért kell hülyeségeket kérdezni, ha embert rajzolok? Bezzeg ha rajzolok egy almát, tuti nem kérdezi meg, hogy éhes vagyok-e vagy ilyesmi. Mi értelme ezeknek a kérdéseknek?



2021. jan. 18. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Vakon tippelek, nincsen párod és ezzel tapogatózik valamennyire ezen a területen.
2021. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem érdemes olyan emberekkel foglalkozni, akik abból hogy lányokat rajzolsz, azt következtetik ki, hogy leszbi vagy...
2021. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%

#2: “nem érdemes olyan emberekkel foglalkozni akik....”

Ők a szülei :)

2021. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mivan ? Van olyan szülő sőt elég sok akikre nem kene hallgatni
2021. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Megfigyeltem, hogy homofóboknak valamiért mindig a melegek járnak a fejükben és mindenről a melegek jutnak eszükbe. Itt is ez a helyzet. Nem tudom, hogy mi az oka, de gyakori, hogy valamiért mindenről ez jut eszükbe. Próbálj meg egyszer leülni velük és tisztázd, hogy nem vagy leszbikus és ez az oka annak, hogy inkább lányokat rajzolsz. Szerintem a kommunikáció sok probléma elfeledett megoldása, mondd meg nekik, hogy neked kínosak és zavarók ezek a kérdések és kérd meg őket (SZÉPEN ÉS KEDVESEN), hogy ezt hagyják abba.
2021. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Attól még ezt szebben is kifejezhetted volna...de lehet csak én vagyok túl hisztis. Viszont ők nem kritizálják hanem kérdezősködnek, így nem értem miért írod hogy “ne foglalkozz velük” és hogy “nem kéne rájuk hallgatni”

Én azt tanácsolom, hogy igenis foglalkozz velük :) Magyarázd el nekik hogy ez téged már egy kicsit zavar, és hogy azért rajzolsz nőket mert őket könnyebben le tudod rajzolni, igazából mondj el nekik mindent amit ide leírtál, és hátha meg fogják érteni :)

2021. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekem gyerekként pont emiatt ment el a kedvem a rajzolástól. Édesanyám már akkor csúnyán nézett, ha egy szív került a lapra, mert akkor biztos szerelmes vagyok, a tanulással kéne foglalkozni..stb. Félelem miatt csinálta ezt. Ő egyenesen retteg attól, hogy a gyerekei elmennek mellőle, ezért ugrott mindig, ha a szerelem vagy a fiúk szó elhagyta valakinek a száját. Anyukád is valószínűleg emiatt kérdez meg ijedezik. Fél, hogy az ő lány nem heteró. Gondolom homofób, vagy nincs kibékülve a tudattal, hogy ez is megtörténhet, ezért próbálja ,,megtámadni'', hogy negatív élményeid legyenek és kétszer is meggondold a következő alkalommal. Szerintem ültesd le és beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy heteró vagy (ha így van), nem kell aggódnia és rajzoljatok valamit együtt.
2021. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Szia rajzos társam. Én sokszor rajzolok olyan fiút aki szoknyába van vagy olyan öltözékbe amilyenben általába lányok vannak. Ezeket a nagyon homofób apámnak nem akarom megmutatni mert jönne a kérdés, hogy miért rajzolok b*zikat. Nem mondom azt, hogy rejtsd el a rajzaidat, de minimum ülj le anyáddal beszélni miért szeretsz nőket rajzolni inkább.
2021. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

5-ös, az az oka, hogy a homofóbia egy olyan mentális probléma, ami téveszméket okozhat. Kicsit hasonlít az üldözési mániára, az ember mindenhová odaképzeli a rettegése tárgyát, plusz mindenféle olyan dolgokat bemagyaráz magának, amik nem valósak, és ez nagy mértékben kihat a mindennapjaira.


Kérdező, nekem anno az osztálytársaim kérdezgettek hülyeségeket, amikor rajzoltam. Azt hitték, hogy minden rajzomnak van valami komplex háttérsztorija, vagy nem is tudom. Például mikor az emberi alakokat és pózokat gyakoroltam, folyton kérdezgettek, hogy kik vannak a rajzon, és mikor megmondtam, hogy senkik, csak úgy rajzolok, akkor elkönyveltek bunkónak. Ugyanígy amikor azt kérdezgették, hogy miért így rajzolom ezt meg azt, és arra rámondtam, hogy nem tudom, akkor is megsértődtek. Azóta se értem, miért lett volna ez bunkóság, na mindegy.

2021. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Én általába fiúkat szoktam rajzolni de nem azért mert nekem könyebb mint lányt csak ha elképzelek egy rajzot akkor általába fiú/férfi szerepel rajta. Nekem az okoz nehézséget, hogy egyrészt általába nem hétköznapi ruhákban vannak azok a fiúk, másrészt több rajzom is volt ahol a fiúnak az ágyék része valamellyest látszódott ruhán keresztül. Meg rajzoltam már olyan fiút is akin direkt olyan ruha volt ami azt a részét emelte ki. Én ezért nem szeretem megmutatni a rajzaimat. Meg félek előre a beszólogatásoktól.

Viszont amit neked ajánlani tudok és már írtak is, hogy ülj le vele megbeszélni, hogy nem azért rajzolsz nőt mert leszbikus vagy hanem azért mert könnyeb. Azért rajzolsz sokszor vázlatként ruha nélküli embereket mert utána könnyebb rájuk rakni a ruhát. Nem akarlak se téged se anyukádat megbántani de úgy látszik ő ilyen témába butuska és azért kérdez hülyeségeket mert csak az jut az eszébe.

2021. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!