Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan lehet elviselni egy...

Hogyan lehet elviselni egy nem túl idős családtagot, aki összevissza beszél butaságokat?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom nagyon szemét természetű egy nő, kiskoromban is mindig kiabált, nem fogta fel hogy egy 8 éves gyereknek hiába mondja hogy ne játsszon a kertben mert napszúrást kap, nem voltam jó eszű gyerek soha de ezt tudtam kompenzálni a külsőmmel

A boltban tolakszik, rászól bárkire ha útban van, egyszer a buszon is kiosztott egy másik nőt aki meglökte véletlenül, a tetoválásaim miatt 2 éve jajgat meg elmondja hogy tiszta bűnöző vagyok úgy nézek ki mint egy strici, ha látnak az ismerősei akkor is mit gondolnak rólam stb

A mostani barátnőmre is tett már megjegyzéseket, pl hogy biztos k**va mert a combján és a karjain is van tetoválás, hiába értelmiségi lányról van szó, Ő mégis a külsőségen lovagol

Ahányszor ott vagyok nála(igyekszem nagyon ritkán menni), ugyanazokat a történeteket mondja mindig amit már egyszer elmondott, szerinte pár éven belül olyan szegénység lesz mint anno az Ő idejében hogy kenyeren meg vizen fogunk élni és mezítláb járunk majd, hozzátenném 45-ös születésű tehát logikusan is át gondolva még évekkel később is rossz világ volt hisz minden tönkrement

Azt állítja nekem már az esküvőt kéne tervezni, mert a szomszéd asszony fia is most nősült, aki nem mellesleg 27 éves, én pedig 21


Ez valami mentális gond nála? Mert ha igen akkor lehet összefüggés aközött hogy az Anyja 70 éves kora körül már állandóan sírt meg vigyorgott mindenen kiszolgáltatta magát, tehát már durván be volt dilizve.


2014. márc. 1. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

"nem voltam jó eszű gyerek soha"


EBBEN 100%-ig igazad van és ez azóta sem változott!!!


A mentális gond NÁLAD van!

2014. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Az egyes vélényét osztom. De nem baj, legalább szép vagy, nem? :)
2014. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 manó1235 ***** válasza:
86%
figyelj az idős embereknek sok rigolyájuk van :) nekem is minden egyes alkalommal mesél a nagynéném és mondja h miért nem megyek férjhez már.. mert abban az időben fiatalabban házasodtak nem úgy mint most legyél vele elnézőbb.. hisz csak régebbi korokban nőtt fel nem a mostani modern világban nyilván ezért nem tolerálja a tetoválást sem :)
2014. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

nem voltam jó eszű gyerek soha de ezt tudtam kompenzálni a külsőmmel


ha választanom kéne, veled éljek, vagy a rokonnal, őt választanám... hát tényleg nem vagy egy éegy észlény.

2014. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
#1, #2, és #4 megindokolná véleményét, azon kívül, hogy lecsaptak egy magas labdát?
2014. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Az ostobaságot sosem lehet kompenzálni a külsővel. Max ideig-óráig, 15 perc hírnév mindenkinek jár.


Egyébként türelemmel és megértéssel lehet elviselni, de valószínűleg te még ezeket a szavakat sem ismered.

2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
szerinted aki egy 70 évesről le meri írni, hogy sírt meg vinnyogott, durván be volt dilizve, az milyen értelmi szinten van?
2014. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
arról nem is beszélve, hogy hiába értelmiségi lányról van szó a barátnője személyében, attól még lehet kva, a kettő nem zárja ki egymást :)))
2014. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
te, kérdező, az értelmi szinted jelzi ám, hogy több nicken lehúzod azt, akinek több esze van nálad!
2014. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem úgy viselkedik mint egy normális korabeli nyugdíjas, vagy néhány embernek ez minősül természetes viselkedésnek?
2014. márc. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!