Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Néha elkap egy érzés hogy...

Néha elkap egy érzés hogy elvesztem a szüleimet Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

18 vagyok

Szüleim eggyütt vannak mindent megadtak

Az evek alatt ilyen havi parszor elsírom magam mer rámjon egy ilyen félelem h elvesztem oket vagy elfogom



2021. jan. 23. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Fel kell nőni és elfogadni a biológia törvényeit.
2021. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez az élet rendje, de bárcsak ne így lenne. Az egyik szerettem csak nemrég halt meg rákban, erre egy másikról most derült ki, hogy ő is beteg.. Mellette még ketten küzdenek a családból ellene.

Én azt mondom, hogy igyekezzünk a jóra gondolni, reményteljesen minden apró dolgot megélni. Ne gondolj a halálra ennyire előre, butaság.

2021. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rákos vagyok , s szülő. Próbálom bizakodva hozzá állni. Így segítve a gyerekeimet.
2021. jan. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!