Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy el engedjen...

Mit csináljak hogy el engedjenek engem most a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Azért nem tudtam hamarabb menni mert tanulnom kellett egész nap nagyon sok van. Most beszéltem vele telefonon és annyira hiányzik nem tudok így aludni 🤦🏻‍♀️ nem lakik messze, 10-15 perc gyalog.

Még felvannak a szüleim is, ha aludnanak lelepnek de így nem lehet mert veszekedni fognak. Mit csináljak?

18L


2021. jan. 23. 23:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%
Amíg tanul kötelesek eltartani.
2021. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

11, ezt honnan szedted?

Ennyi erővel ő is köteles akkor szót fogadni! Nehogymár csak a szülőnek legyenek kötelességei!

Ha elkapják, akkor a szülőnek kell kifizetni a bírságot, mert a kisasszony még tanul. Honnan lenne pénze?

2021. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

#11 válaszoló

A szülő 18 évig felel a gyermekéért,nem számít hogy tanul vagy nem

2021. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo mentél vegul?
2021. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Lehet bealudt..

:d

2021. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

11-es, van kajája meg lakhatása, tanulhat: eltartási kötelezettség kimaxolva. ;) A szülők hadd ne asszisztáljanak már a gyerekük illogikus fxságaihoz.


Ha a 18 éves gyerekem elszökne az éjszaka közepén, mert viszket neki és még meg is büntetnék, akkor nagyon hamar megtanulná, mi a munka.

Persze, kifizetem a büntetést (nem tehetek mást), viszont suli után egyből mehetne melózni, míg vissza nem adja az utolsó fillérig. És nem azért mert ki akarok vele szúrni, hanem mert tanulja meg, hogy felnőttként a következményeket is vállalni kell.

2021. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen elmentem. Rá tudtam venni anyukámat hogy engedjen el.

Köszönöm a válaszokat

2021. jan. 24. 11:21
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
11es a gyereknek meg kötelessége szót fogadni. Erről ennyit. De az itteni nagyarcú tinikék azt hiszik nekik csak jogaik vannak kötelességük meg lópikula, aztán meg jön a hisztike ha anyuciék kirakják őket a mamahotelből.
2021. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Előző valahol a 30 éves is dedózik otthon ahelyett h a szülőt helyre tenné végre ezt idős emberként mondom. Ma komplett generációkat tesznek fogyatékos óriás csecsemővé és picsognak h a kölykük a kenyerét se képes megkenni 17 évesen se meg 30 évesen is anyu eteti szoptatja..
2021. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

17:


Oszt jól kisámfáztak?


Vigyázz, hamarosan neked lesznek olyan problémáid, mint anyádnak.

2021. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!