Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mennyire elfogadott más...

Ez mennyire elfogadott más családba?

Figyelt kérdés
Tesomeknal az egész család nagyon lazán kezeli a meztelenkedest is a gyerekek is . Nekem ez kicsit sok.
2021. febr. 4. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked ez sok, akkor majd a saját családodban másképp kezeled!

Erre tényleg csak ennyit lehet mondani!

És hogy félre ne értsd, nálam sem a felmenőknél, sem a jelenlegi családomnál (feleség, gyerekek) ez nagyon nem divat, de senki jogát nem vitatom el, hogy a saját családjában úgy éljen, ahogy akar.

2021. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a mesztelenkedés egyáltalán nem számít normálisnak

Nem szoktunk egymás előtt mesztelen lenni

De ha ne adj isten rá nyitok valakire fürdés közben az öcsémre nem csinálunk belőle problémát (igen volt már rá példa 1x nem Zara magára a fürdőszoba ajtót és rá nyitottam )

Szándékosan soha nem mesztelenkedünk 20/fiú

2021. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk meg normálisnak számit. Ahány ház,annyi szokás...
2021. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Addig, amíg előtted vagy a te családod előtt nem meztelenkednek, szerintem nincs közöd hozzá, hogy mit csinálnak. Nem mondom, hogy nem fura, de ha nekik így jó, akkor így fogják csinálni. Ameddig titeket nem kevernek bele, addig szerintem felesleges ezzel foglalkoznod.
2021. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
ja ne már megint ez a fétises barom
2021. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk eleg megosztott a dolog. Vagyok en lany es van 2 ocsem, mivel az egyik szoba a fürdőn vezet keresztul (igen szarul van megoldva) igy ha anyam furdik, siman bemegyek, ha kisebb tesom, akkor is, a nagyobbhoz es apamhoz nem, de apam is szokott meg pucer seggel ruhat keresgelni. Szoval csak en es a nagyobbik ocsem nem meztelenkedunk senki elott.
2021. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A családba bele?
2021. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

5: megelőztél...


Párhetente újra és újra kiírja a kérdést - különféle mesékkel körítve...

Pfujjj!

2021. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy család zárt ajtók mögött azt csinál, amit akar, ha ez megfelelő minden családtagnak ( ott élő ). Nálunk is liberális a hangulat, de ha vendég alszik ott, természetesen felöltözve jelenünk meg. Ez nem azt jelenti, hogy napközben direkt meztelenül lenne bárki, de bemegyünk egymáshoz a fürdőszobába és ha nincs a fürdőben pizsi, akkor keresünk a szobában.
2021. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
10- te tényleg nem érzed a különbséget aközött, hogy látod egy családtagod ruhátlan testét, meg aközött, hogy recskáztok egymás előtt??Normális esetben semmiféle ingert nem ébreszt egy családtag meztelen testének látványa. Ti aberráltak itt vagytok eltévedve.
2021. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!