Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire elfogadott a kicsi...

Mennyire elfogadott a kicsi esküvő pár rokonnal baráttal? A szüleim teljesen kikészültek, hogy nem akarunk több 100 fős lagzit.

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk a párommal csak a közeli rokonokat, barátokat hívjuk meg, úgy 20-25 főt. Nem szeretem a nagy felhajtásokat a családban, minden ilyenen láttam a sok fancsali arcot, a kritikákat mindenre. Jajj hogy néz ki a ruha, milyen rossz volt az ebéd, nem telt marhára.csak birkára stb..

Inkabb elmennénk 1-2 hétre nyaralni.

Anyám ma egész nap veszekedett, mit fognak szólni a rokonok, ő már előre felhívott rendezvény szervezőket. Más is csinálta így?


2017. aug. 19. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan esküvőtök legyen, amilyet ti szeretnétek a pároddal, ne hallgass az anyukádra.


Szeptemberben megyek egy rokon esküvőjére (én leszek az egyik koszorúslány) és szintén kevesen leszünk. Max 40 fő, de a 20-25 is teljesen jó.

2017. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

MOST kell a sarkadra allnod, es megmondani neki, hogy ez a TE eskuvod. Ne szervezzen helyetted, ne o dontse el milyen ruhad legyen, ne o mondja meg kiket hivsz meg. Ha most nem tudod kontroll alatt tartani, kesobb is mindenbe bele akar majd szolni.


Ismetlem, nem kell figyelembe venni mit akar, vagy mit nem, ez a te es foleg a TI napotok, olyan legyen, amilyet ti akartok.

2017. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű a szülők egy jót akarnak bulizni. De ez a ti napotok, ne hagyjatok beleszólást. Hidd el a végén jól érzik maguk.
2017. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pontosan ilyen lesz. Sőt,a barátokat és a családot nem is eresztjük össze
2017. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Kit érdekel, mi elfogadott? Ez a ti döntésetek. Mi 2 embernél többet nem is tudnánk hívni, nincs annyi rokon és barát :) Szimpatizálok a kis esküvőkkal, 25 fő az nekem már brutálisan sok, persze ha lenne annyi ember, aki igen közel áll hozzám, lehet, hogy bevállalnám egy szolid buliban, felhajtás nélkül. Ha majd 30-50 évvel azután, hogy összejöttünk, házasságot akarok a poén kedvéért. Mert az sem muszáj, ha nem akarom, nem lesz, ennyi.


Ma voltam egy nagy esküvőn, valaki mesélte, hogy a gyermeke vasárnapi ebédnél jelentette be, hogy előtte nap házasodtak (3 nappal azelőtt döntötték el) s ő örült, hogy nincs felhajtás. Ez azért extrém, de ilyen is van.


Az érdekelne legkevésbé, mit mondanak a rokonok, ha nem úgy lesz, ahogy ŐK akarják, s nem úgy, ahogy MI, akiknek a személyes ügyük. Csak botránkozzanak meg, amennyire csak tudnak, úgy kell nekik.

2017. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadott. Mi is most szervezzük, szerintem 40 embernél több nem lesz. Csak a kemény mag lesz ott.
2017. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kicsi a megszokott. Unokatestvéremnek, nővéremnek és nekem is nagyon kicsi esküvőnk volt. A miénken konkrétan nem volt 10 fő (9-en voltunk).
2017. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kérdező, a világért sem szeretnélek megbántani, de édesanyád BORZASZTÓ anyós lesz. Rengeteg meccset kell még megvívnod, hogy megvédd a családodat -- tőle.
2017. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell elfogadni a Ti esküvőtöket?
2017. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit szólna, ha olyan esküvőtök lenne, mint nekünk volt.... Csak két tanut hivtunk,és a családnak utólag árultuk el. :-)

Felnött vagy! A saját esküvőtökröl csak ti dönthettek!

2017. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!