Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magamal vihetem a gyereket ha...

Magamal vihetem a gyereket ha meghívtak egy partyra?

Figyelt kérdés

Feleségemmel válófélben vagyunk!

Meg hívtak egy szülinapi buliba a barataim,a feleségem rosz viszonyt ápol velük!

Közöltem vele hogy meg hívtak engem és a gyerekeket el viszem őket !

Ő közölte ,hogy ezt nem szeretné.

De mivel dolgozik ezért a gyerekeket nem hagyom egyedül mivel ,hogy 5 és 13 èvesek !

Én nagyon szeretnék részt venni de tudom ebből botrány lesz megint!

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Nagyon hiányzik a társaság !

Jah és a gyerekeknek is meg tiltotta ,hogy eljöjjenek velem!



2021. febr. 6. 12:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
ugye tudod, hogy 12 év felett megkérdezik a gyereket, hová akar kerülni?Tehét van döntési joga a gyereknek.
2021. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%
Te most félsz az asszonytól? Micsoda férfi vagy?
2021. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
Felnőttek közé nem való a gyerek szerintem. Ha viszont ilyen családias a dolog, lesz több gyerek is lesz, akkor itt semmi gond nincs ezzel. Persze, hogy jár a kikapcsolódás, és ha jó helyre viszed őket, ahol tudnak barátkozni, akkor ezzel szerintem semmi gond nincs.
2021. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem legénybúcsúztató, vagy szilveszter akkor okés, de nem ajánlott.
2021. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

12!

Igen félek 3 okból!

1 nagyon agresszív!

2 ellenem neveli igy is őket!

3 ha az anyjának elmondja jön ,hogy "rendet"tegyen!



11!

Nem 12 hanem 14 év ,de birója válogatja!

Jah és a környezetemben mindenki azt mondta felejtsem el ,hogy nekem itélik majd ha csak nem mond le róluk!

Jah és.az anyja nem engedi neki ,hogy lemondjon!

2021. febr. 6. 13:23
 16/32 anonim ***** válasza:
55%
Amit a nejed csinál az btk kategória! Ellened neveli = gyermek veszélyeztetés! Leress egy piszok jó ügyvédet! A bulira menj el es csapj az asztalra, ne hagy, h szórakozzon veled, mert csak vérszemet kap. Ismerem ezt a fajtát...
2021. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
16-nak igaza van!!!
2021. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

16!

Tudom de ezt nekem nagyon be kell bizonyitanom!

A gyam ügy már nem tehet semmit!

Csaladsegítők sem!

A rendörség sem!

Mindet körbe jártam!

2021. febr. 6. 13:42
 19/32 anonim ***** válasza:
66%
Majd akkor nem fogja ellened nevelni, ha végre férfi leszel és nem egy nyámnyila puhány! Az meg, hogy jön az anyós??? Hát megáll az ész! Már az elején kamuszagú volt, dehát ez ...! Eddig nem volt agresszív? 14+ év alatt kellett, hogy erre rájöjjél?
2021. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%
"Nagyszúlők kizartak egyik covod + miatt karanténban " De azért bulikázna...azt vágod, hogy bár a gyerekek többsége tünetmentesen átvészeli ezt a szart (bár kettő olyat is ismerek, aki intenzívre került), vannak rájuk nézve hosszabb távú következményei is. Nyilván nem nagy az esélye, hogy elkapja, de te vidáman kitennéd ennek egy kis bulikázásért cserébe.
2021. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!