Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magamal vihetem a gyereket ha...

Magamal vihetem a gyereket ha meghívtak egy partyra?

Figyelt kérdés

Feleségemmel válófélben vagyunk!

Meg hívtak egy szülinapi buliba a barataim,a feleségem rosz viszonyt ápol velük!

Közöltem vele hogy meg hívtak engem és a gyerekeket el viszem őket !

Ő közölte ,hogy ezt nem szeretné.

De mivel dolgozik ezért a gyerekeket nem hagyom egyedül mivel ,hogy 5 és 13 èvesek !

Én nagyon szeretnék részt venni de tudom ebből botrány lesz megint!

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Nagyon hiányzik a társaság !

Jah és a gyerekeknek is meg tiltotta ,hogy eljöjjenek velem!



2021. febr. 6. 12:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Bár tényleg kamuszagú...
2021. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

20!

A gyerekek és mi is napi kapcsolatban vagyunk!ovi melóhely!

Nem mondmár nekem ,hogy a szülinapon van csak jelen a covid!

2021. febr. 6. 14:02
 23/32 A kérdező kommentje:

19 !

Eddig sem mehettünk sehová!Csak az engedélyével!

Ebből is lett elegem!

Az anyós még azt sem engedte ,hogy nászútra menjünk !

Nem tudjátok milyen volt az életünk korábban !

Nem is kell ,de mivel én időközben rá jöttem menyire nem jó igy élni kértem beszéljük meg!

Ő ennek hatására az édesanyját kereste fel és vele beszélte meg ,hogy mikor lathatom a gyereket mennyi gyerek tartást fizessek stb!

Jah és minden csak is őket illeti!gyerek vagyon stb!

Igazáb ekkor tudatosúlt milyen elnyomó közegben éltem eddig!

Ez ellen változtatok !

2021. febr. 6. 14:09
 24/32 anonim ***** válasza:
21%
Az érdekes, hogy ilyen gonosz az asszony, de azzal nem fenyeget meg, hogy covid alatt ne vidd bulikázni a gyerekeket.
2021. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
66%
nem tudnád esetleg megkeresni a pontot a billentyűzeten?
2021. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
24. Mi az hogy "bulikázni". Most komyan ki ír ilyet 🙂? Valami bepunnyadt vaskalapos vén lehetsz. Még a kedves idős anyósom is azt szokta mondani hogy "érezzétek jól magatokat". Sose hallottam hogy bulikázni.
2021. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sajnos sokan hangolják a gyerekeket az apa ellen, ez ellen nem tudsz tenni semmit ahogy írtad is. De a véleményem az, hogy amikor a gyerekeknek nőnek, felnőnek és önálló véleményük lesz látni fogják hogy az anyjuk milyen. Szerencsére már nem lehet olyat hogy az anya megakadályozza a láthatást ilyen olyan indokokkal hogy most nem jó stb, tehát ha rendszeresen találkozol velük akkor ők felnőtt fejjel végiggondolva össze fogják rakni.

Bár lehet hogy előbb fogják, mert ha anyósod folytatja az áskálódást azt a gyerekek is látni fogják.

A buliról meg annyit hogy valóban mindegy mit csinálsz az baj lesz. Szerintem vidd el őket.

2021. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

A kérdéstől nagyon eltértünk .

Köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 6. 16:14
 29/32 anonim ***** válasza:
33%

Off

Lepontozhattok nyugodtan, egy gyereket a szülő ellen nevelni akkor is btk, veszélyeztetés. Olvassatok utána.

16 voltam

2021. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
Vidd őket! Ha jól érzik magukat és nem esik bajuk, az anyukának nem lehet kifogása, vagy ha lesz is, nem jogos.
2021. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!