Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám tegnap agyhiányosnak...

Anyukám tegnap agyhiányosnak nevezett..el tudnátok mondani, ezt mire érthette? Hogyan értessem meg vele hogy mindenkinek van agya?

Figyelt kérdés

#agy #agyhiány #Agyhiányos
2021. febr. 7. 09:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen hülye vagy csak kicsit szebben fogalmazta meg.
2021. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom valami jó nagy baromságot csináltál. És igen, agya van mindenkinek, csak sokan nem használják-utóbbiakat akár agyhiányosnak is hívhatjuk. Amúgy remélem ezt humornak szántad, csak rossz kategóriába sikerült beraknod.
2021. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Agyad van, csak hianyos, es pont azokon a reszeken, ahol az ertelmi kepessegeidnek kellene lenni. A kiirt kerdesed pont igazolja is az allitast.
2021. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Anyádnak igaza van.

Az hogy szarkazmus ugye nem mond semmit?

2021. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Átvitt értelemben értette, ha magadtól nem tudtál volna rájönni. :)
2021. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkit leértékelt a kérdező.
2021. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeségét még reklámozza is, mégis mire számitott.
2021. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#2-es, #3-mas: imádom amikor az emberek egyből ítélkeznek..én csak egy kérdést írtam ki, és egyből én vagyok a szar. Nem, nem csináltam semmi hülyeséget, anyukámnak vannak olyan napjai amikor "idegbeteg" lesz, pedig nem történik semmi olyan, amitől idegesnek kellene lennie,ilyenkor csapkod (nem engem), akár a boltban is kiabál, olyan dolgokat mond amit nem gondol át előtte, és ezek nagyon fájnak, emiatt lettem depressziós is de ez lényegtelen. Tegnap azért kezdett el velem kiabálni az utcán, és egész hazafele úton, mert a boltban kértem egy 140Ft-os puffasztott rizsszeletet. (hozzá tenném egyentalán nem vagyunk rossz anyagi helyzetben). Szóval ne ítélkezzetek légyszíves egyetlen kérdés miatt, miközben egyentalan nem tudjátok miről van szó, hogy miért tettem fel a kérdést.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. febr. 7. 09:36
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
#8 akkor ezt mírt nem írtad le az elejére? :)
2021. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Egy nyilvánvaló dologról írtál ki idióta kérdést. Ez alapján ítélünk meg, ennyi. Amúgy diagnosztizált doki depresszióval? Kezelnek? Vagy csak kitaláltad mint a tinik kilencven százaléka, hogy ő depressziós?
2021. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!