Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titekt ez apaként nem zavarna?

Titekt ez apaként nem zavarna?

Figyelt kérdés
A lányom meg a feleségem főztek a fiam nem is tudom mit csinált, engem pedig megkértek hogy teregessek ki. Találtam egy fekete tangát, megkérdeztem a feleségem hogy új mert még nem láttam, erre a lányom közölte hogy azért nem láttam mert az övé. Basszus 16 éves, minek hord ilyet? Tudtommal nincs pasija, de most aggódni kezdtem. 42F

2021. febr. 7. 16:12
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
98%
Az én lányom 14 évesen kezdett el tangát hordani, nekem sem mondta el, nem is nagyon tartozott rám, szerintem. 17 évesen volt az első párkapcsolata. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy a párkapcsolatban lévő lányokat nem az jellemzi, hogy milyen alsóneműt hordanak. Ha neki az kényelmes akkor nyugodtan hordja. És nem, nem zavarna.
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Talán azért hordja, mert neki az tetszik. Ahogy korábbi válaszoló is írta, nem mindkét azért hordunk, hogy a pasiknak tetszen. Nekem is volt már kb 15 évesen csipkés bugyim, tangám... És amúgy az első barátom pont valamivel eztán, 16 évesen volt. Szerintem azért ebben a korban erre már lehet számítani. Majd úgyis elmomdja, ha van barátja.
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

kamu...

mi közöd van hozzá hogy tangát hord vagy sem?

amúgy szerinted csak azért hord valaki tangát mert pasija van?

más opcióra nem is gondoltál?

Kényelmes neki talán...csajok is hordják, ezért ő is hord, számtalan lehetőség miatt hordhat tangát de te pont azt fantáziáltad bele hogy pasija van...szánalom.Basszus 16 éves, minek hord ilyet...ilyen hangzik el egy apa szájából?? Korlátozni akarod hogy mit hordjon egy 16 éves aki minndjárt felnőtt lesz? öcsém örülök hogy nem vagy az apám aki beleszól ilyen eléggé intim dolgokba. Nem gondoltam hogy van olyan "apa" vagy legalább is férfi aki ha meglát egy nőt tangát hordani egyből arra szociál hogy pasija van és ezért hordja....Nézzél már magadba kicsit! apja vagy neki nem a pasija aki ellenőrizgeti milyen bugyit hord épp vagy ha bikinit hordana heccből az is "kiakasztana"??

2021. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%
Gimiben szerintem 10/8 lány osztálytársam tangát hordott, nem értem hogy mi ebben az ilyen meglepő vagy kivetnivaló. Még csak nem is egy olyan kihívó ruhadarabról beszélünk amit látnának az emberek vagy ami sok bőrt mutatna. 16 évesen már kezd felnőni, lassan valószínűleg kapcsolata is lesz, ehhez jobb ha hozzászoksz.
2021. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi az hogy egy apa mond ilyet hogy basszus minek hord ilyet...BASSZUS faterka...azért talán mert kényelmes neki, tetszik neki, csajoknál be akar vágódni mert ők is hordanak ilyet ami ebben a korban természetes, nem azt kellene egyből gondolni hogy pasija van és azért, meg ha van az miért baj? Miért aggódsz ezért ahelyett hogy örülnél és támogatnád ahelyett hogy neked szúrja a szemed hogy tangát hord. Apaként nem is kéne hogy ilyen intim dolgok miatt neked legyenek aggályaid. Komolyan tényleg azt hiszed hogy egy lány csak azért hord tangát mert pasija van? XDXD ez már komolyan vicc vagy egy unatkozó troll...
2021. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem túl esztétikus ám ha egy feszesebb nadrág, szoknya alatt látszik a mamabugyi. Nincs a tangával az ég világon semmi baj.
2021. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen miért ne viselhetne? Ha 12-13 évesnél akadnál ki, még hagyján, de egy 16 évesen...
2021. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
17.ez az és ez egy 16 éves lánya miatt aggódik nehogy pasija legyen? Nem inkább örülne neki? Miért baj ha van pasija? olyan ellenszenv árad az apából főleg a "basszus minek hord ilyet" szoveggek...nem mindegy amúgy egy apának milyen alsóneműt hord a lánya?? :D beteges...bár lhet egy unatkozó troll mert nem tudom elhinni hogy van ilyen apa...
2021. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára majd jön az a korszaka, amikor már egyáltalán nem hord bugyit.
2021. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg remélem, hogy csak egy troll...

Apához ez nagyon túlzás lenne azért.

Minek figyeled ennyire hogy a lány milyen bugyit hord?

Csak akkor hordhat egy csaj tangát ha épp pasija van? Milyen felfogás ez?? :D

Miért aggódsz hogy talán van barátja? Nem szertnéd, ha a lányod boldog lenne vagy mi? 2 év és felnő akkor már nem írányíthatod ennyire...FŐleg kritizálod mert nagyon olyan mintha kritizálod miért hord tangát...neked nem tetszik oké de ennyi.cska véleményed lehet!

2021. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!