Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titekt ez apaként nem zavarna?

Titekt ez apaként nem zavarna?

Figyelt kérdés
A lányom meg a feleségem főztek a fiam nem is tudom mit csinált, engem pedig megkértek hogy teregessek ki. Találtam egy fekete tangát, megkérdeztem a feleségem hogy új mert még nem láttam, erre a lányom közölte hogy azért nem láttam mert az övé. Basszus 16 éves, minek hord ilyet? Tudtommal nincs pasija, de most aggódni kezdtem. 42F

2021. febr. 7. 16:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos/nem sajnos, de 16 éves kortól el kell kezdeni "elengedni" a lányokat.

Meg kell tanulni az apukáknak beletörődni, hogy a lányuk kezd felnőni, és igen!, már 16 éves kortól elég gyakori, hogy komoly párkapcsolatokba kerülnek a fiatalok.

Nekem az apukám borzasztóan szigorú volt, féltem tőle, ezért titkolóztam. Nem volt jobb így, rengeteg rossz tapasztalatom van.

Az ösztön és a kíváncsiság mindig is erősebb a fegyelemnél.

Na meg talán tini korban ez a "tiltott gyümölcs" érzet is eléggé izgalmas...


Szerintem jobban jársz, ha nem tiltod, hanem inkább támogatod a lányodat a felnőtté válásban, akármilyen nehéz is ezt elfogadni. Lehet, hogy végül kialakul köztetek egy baráti kapcsolat, és lehet így mégjobban tudsz rá figyelni, ha őszinte veled és úgy érzi megbeszélhet veled mindent. Rengeteget számít a szülők lelki támogatása és elfogadása.


Természetesen azért kell a szigor és azért kellenek a szabályok is, de nem érdemes kiakadni azon, hogy a lányod kezd felnőni.


Örülj neki, támogasd, vigyázz rá.

2021. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Kedves apuka!

Ha egy tangától ennyire kiakadsz, akkor mit fogsz tenni ha hazaállít majd egy veled egykorú udvarlóval?!

2021. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtommal nincs pasija"


És csaja??

:)

2021. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
97%

2.akkor még jobban kiakasztaná a fatert és jobban aggódna XD...

remélem ezért se tiltaná lánykát a pasizás vagy csajozástól mert akkor ne csodálkozzon, hogy 2 év után lelép...

2021. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
Még egy ok, hogy mi pasik ne kujtorogjunk a mosógép körül :DDD Viccet félretéve, 12 volt a lányom mikor rájöttem, hogy tangát hord ( én vittem el ruhát venni), szóval nem értem egy 16 évesnél miért akadsz ezen ki. 38f
2021. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár mennyire is fáj, de bizony a kis hercegnőd felnőtt, kezd NŐ lenni! Ha az anyja engedi neki a tangát, te miért vagy kiakadva? Vegyél egy mély levegőt, dörzsöld szét a könnycseppet a szemed sarkában, és hadd élni a lányod!
2021. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!