Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más nőket is ennyire zavarna...

Más nőket is ennyire zavarna ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom párommal.Neki van egy 31 éves lánya aki Budapest kellős közepén lakik párjával.Rettenetesen össze vesztünk mert párom asztalos,és megbeszélte a lányával hogy előszoba bútort csinál neki.Természetesen ott Budapesten rakja össze a lakásban.Meg ha már ott van még segít ezt-azt,tehát elmegy vele egy nap.Na most itt van ez a Covid vírus.Azt tudni kell hogy én már 46 éves elmúltam,asztmás vagyok és szívbillentyű problémám is van.Ezért rám nézve nagyon veszélyes a vírus.Itthon nagyon vigyázunk,én home officban tudok dolgozni,párom pedig szintén itthon készíti a munkáit.Ha megyünk valahova maszkban tesszük és rengeteg kézfertőtlenítés.Na most ha felmegy Budapestre a lányához,hát amit hallani,szinte biztos hogy összeszedi a vírust.De ő hajthatatlan,segíteni akar a lányának hogy szép bútora legyen.

Meg azt is mondja úgysem lehet hogy hónapokig ne találkozzon vele.

Ti mit tennétek helyében,elmennétek vagy sem?


2020. szept. 17. 16:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
95%
Elmennek, nyilvan.
2020. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak ott szállna ki náluk es maszkban lenne es a lányáék tunetmentesek akkor szinte 0 eselye van hogy elkapja.
2020. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%
Elmennék , egyértelműen.
2020. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is egyértelmű, hohy mennék
2020. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
91%

NEm értema problémádat!

A párod nem sétafikálni akar napokon keresztül Pesten, hanem elmegy a lányához - addig a saját autóban ül -, felmegy a lakásba és összeszereli a bútort. Utána megint beül az autóba és haza furikázik.

Ez idö alatt nem találkozik annyi emberrel sem, mint ha nálatok elmegy bevásárolni alapanyagokat a munkájához!

Semmivel sem nagyobb az esély egy esetleges fertözésre, mint otthon.

SZóval nyugodtan elmehet, nem fogsz belehalni, söt még csak megbetegedni sem. Szerintem inkább csak féltékeny vagy arra, hogy találkozni akar a lányával!

2020. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
De a lánya Budapest közepén dolgozik egy nívós vendéglátóhelyen,ahol rengeteg vendég megfordul.És mondták a tévében hogy az ilyen korúak tünetmentesen is fertőzhetnek.
2020. szept. 17. 16:21
 7/64 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, ezt már az első hullámnak is feltetted.


Akkor is a gyerekekkel volt a baj.

2020. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%
Én is mennék a helyében, segítenék. Az alapján a mondat alapján, hogy ha felmegy Bp-re, szinte biztosan, elkapja a vírust; hát, szerintem picit lazítanod kellene. Persze vedd komolyan a vírust, de maszk, kézmosás, fertőtlenítés mellett azért nyugodtabb is lehetsz.
2020. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy burkolt covid kérdés, úgyhogy élvezhetjük kb 30-40 kommenten keresztül a hívők és tagadók csatáját 🙄


Konkrétan a kérdésre válaszolva, ha betart minden higiéniai előírást ő is meg a lánya is, akkor találkozhatnak, de ha attól nyugodtabbak vagytok, a hazaérés után csináltassatok egy tesztet.

2020. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
96%
Akkor egyáltalán minek mászkálsz? A maszkkal TE véded a másikat,de ha a másik nem viseli,és fertöz akkor TE elkapod..
2020. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!