Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Anyukám 2-3 évvel ezelőtt nekem adta az ő régi telefonszámát mert neki új kellett. Most lesz új telefonszámom mert kikönyörögtem de az utóbbi évek nekem azzal teltek hogy akár órán akár éjszaka hívtak vagy a kollegái vagy a barátai és most így 3 év után betelt a pohár mert nagyon idegesítő volt ez. És most anya rám kivan akadva hogy én pedig tehetnék neki szívességet de én tettem és ő rólam panaszkodik másoknak hogy én milyen idegesítő vagyok, hogy nyaggatom azzal, hogy legyen már új számom. Ti mit gondoltok?😂
2021. febr. 9. 13:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Azt gondolom, hogy már megint itt van egy nyafogós tini, aki szerint szarok a szülei, mert nem az van amit ő kitalált.
2021. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem tiltod azokat a számokat? Ne legyél már béna.
2021. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#2 mert ha anyát keresik akkor nyilván bármennyire zavar felveszem hogy tudjak segíteni mert valószínűleg okkal hívják😂
2021. febr. 9. 13:32
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
És 3 év után se esett le felnőtt embereknek, hogy az a telefonszám már nem édesanyádhoz tartozik. Mert ugye mindenki ennyire életképtelen a világban...
2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
Tiltás, baszki. Én is megörököltem a férjem sim kártyáját, mert sokkal egyszerűbb volt úgy, megállás nélkül jöttek a telefonok a kollégáitól, megmondtam nekik, hogy hívják a másik számán és egyesével tiltottam őket. Egy idő után elfogytak és béke lett. Egyedül a főnökét nem tiltottam le, hogy bármi baj van, tudjon hívni, de ő pár próbálkozás után felfogta, hogy nem jó számot tárcsázott :)
2021. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Van olyan aki naponta többször is felhívott arra hivatkozva hogy “bocsi elfelejtettem”. Nekem az lenne a legjobb ha senki nem hívna csak az aki engem akar keresni😂
2021. febr. 9. 13:34
 7/43 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom, hogy

-nem hiszem el, hogy nem vagy képes venni magadnak egy SIM kártyát

-nem hiszem el, hogy nem tudod kikapcsolni/lenémítani a telefont

-nem hiszem el, hogy nem vagy képes megadni az új számot, feltételezem nem többszáz ember hívogatja a számot

-elhiszem, hogy picsogni remekül tudsz.

2021. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
48%
ja és 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
SIM kártyát anya tud nekem intézni egyenlőre😂és letilthatok bárkit de anyukám orvos aki covidos betegekkel foglalkozik és ha hívja valaki hogy beteg akkor nekem nincs szívem letiltani valakit mert lehet ha nem éri el anyát meg is hallhat😂
2021. febr. 9. 13:37
 10/43 anonim ***** válasza:
77%

Es egy orvosnak nincs penze a lányának uj SIM-et venni hanem inkabb ezen hisztizik. Persze persze.

Amugy ez a bocs elfelejtettwm ezert hivnak - - > mert nem irja at a nevet a masik ember a telefonjaba? Benne hagyja hogy Jucus regi szamja? Vagy mi? En egybol torlom a regit ha valakinek uj szama lesz.

2021. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!