Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tiniket kérdezem, ti se...

Tiniket kérdezem, ti se mentek a családotokkal sehova?

Figyelt kérdés

Eljutottam oda hogy ki se mozdulok már szinte, a szüleimmel meg főleg nem.

Egyszerűen utálok menni velük még pl vásárolni is, a veszekedés, értetlenkedés, egyszerűen lehúznak az életről... Viselkedni egyik sem tud xD

Lehet mondani hogy tini hiszti, de szerintem nagyon nem normális ez...


2021. febr. 9. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ma délután is megyek anyával vásárolni. Sokszor megyek vele, segítek cipekedni, plusz jó néha kettesben sétálni és beszélgetni.

Nekem jó a kapcsolatom a családommal :D Esténként is szinte mindig összeülünk közösen beszélgetni. Ha közös program van, akkor vagy mindenki - vagy senki alapon megyünk.

2021. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez, csak nekem nincs megengedve a "visszapofázás" meg ellenkezés. Lassan nagykorú leszek, de még mindig azt csinalom amit mondanak nekem.
2021. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 anyámmal én is ellennék kettesben

De így egybe a család valami offos, apám idegbeteg, tesóim megsértődnek, és sorolhatnám

2021. febr. 9. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
#3 Sajnálom :( Ilyenkor örülök, hogy nekem a szüleim és a tesóim is normálisak (#1 voltam).
2021. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni, már 1-2 éve nem megyek velük sehova. De örülök hogy normális a családod.
2021. febr. 9. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta nem vásárolok a szüleimmel.

De én már egész ovis koromtól se szerettem...

2021. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem pasijaimmal volt ez. Üdv
2021. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 na ezt is szeretném elkerülni, hogy ne ilyen vadállat idióta pali legyek xD
2021. febr. 9. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem járok sehova, a családdal meg főleg. Legfőképp mert anyám egy agyrém amikor vásárlásról van szó, képes 3 órán keresztül totyogni olyan üzletekben, ahol amúgy semmire nincs szüksége, csak veszi az akciós szrokat, meg nézelődik. Ha meg mondjuk, hogy már mennénk, elkezd ordítani a bolt közepén, levezeti rajtam a feszültséget otthon egy kis ütögetéssel, aztán 2 hétig nem szól senkihez.
2021. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7 vagyok, ezen szakadtam 😅
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!