Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan mondja...

Szerintetek jogosan mondja anyám, hogy nem vafyok normális?

Figyelt kérdés

Azért mondja, mert ha ideges vagyok, ezeket a zenéket hallgatom:


[link]


[link]


Azt mondha, hogy nekem a pszichiátrián lenne a helyem elzárva mindenkitől.


2021. febr. 11. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus szülős gondolkozás!! :D Az én szüleim szerint meg amiatt vagyok bolond, hogy gyúrok...
2021. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Majd megszokja. Én sosem hallgattam ilyeneket, de merőben eltér az ízlésem az átlagos poptól. Kb 14 évesen még fura, meg ijesztő volt, most meg 8 évvel később kérdőn néznek rám, ha valami sablonos zene tetszik.


Gondolom fél, hogy "jaj, biztos sátánista vagy" meg ilyenek, dehát ilyen ez, ezek ilyen gyakori sztereotípiák.

2021. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fülhallgató?

Nem értem az ilyen rinyákat. Anyám sose szólt be, hogy mit hallgatok, mert csak én hallgattam, nem kényszerítettem rá mindenkire, így nyilván nem is tudta, mit hallgatok.

2021. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én ki nem állhatom a fülhallgatót, egy Sony, Panasonic, és egy JBL is elromlott egy héten belül.
2021. febr. 11. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.


Ja, hogy te ezeket baromi hangosan üvölteted? Hát nem csodálom, hogy annak nem örül. Te sem díjaznád, ha valamit csinálnál, a háttérben meg visítana az opera.


A fülhallgató/fejhallgató alap. Ha tényleg elromlottak egy hét alatt, akkor veled volt a baj. Még a legolcsóbb vacak is bírja egy évig, ha normálisan használod.

2021. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És fejhallgató?
2021. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hangosan megy, BÁRMIT hallgatnál, akár Mozartot is, nem díjaznám!
2021. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem is házimozi rendszeren hallgatom, hogy még a másik városban is hallják. Csak laptopon hallgatom, az pedig nem olyan hangos. Ráadásul be van zárva a szobám ajtaja, szal nem sokat hall(hat) belőle.
2021. febr. 11. 12:52
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Mondják, hogy nem szabad verni a gyereket, mert sérül a kis lelke. Hát szerintem az ilyen kis öntelt görcsök lelkének kifejezetten jót tenne egy alapos pi_csázás. Tönkreteszi a cuccait, nincs tekintettel senkire és még neki áll feljebb...
2021. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Ja én tehetek róla, hogy xarabbnál xarabbak azok a márkák. És nehogy már ő mondja meg nekem, hogy mit csinálhatok.

2021. febr. 11. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!