Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek gáz az, ha az...

Szerintetek gáz az, ha az anyuka belép és írdogál üzeneteket a 15 éves fia osztálytársainak Mssengeren?

Figyelt kérdés

Amikor kilencedikes voltam és e.ü.-i okok miatt nem tudtam jelen lenni az iskolában, anyukám folyamatosan belépett a Messengerembe és az osztálytársaimtól kérdezgette, hogy volt-e házi, lesz-e dolgozat a héten stb. Ráadásul osztálycsoportokba, sőt, még olyannak is üzent, akivel nem voltam jó kapcsolatban. Miért kutatott az üzeneteim között és miért írt az én nevemben? Én direkt olyanokkal vettem fel a kapcsolatot ilyen esetekben, akiben megbíztam/ a legjobb tanuló az osztályban. És akárhányszor elmondtam neki azt, hogy meglesz idővel és megkapom (ami így is lett), kiderült később, hogy több embertől (még tanártól is!) elkérte a leckémet, hogy "biztosak legyünk abban, hogy valóban meglegyen a házi feladatom" Miért?

A kérdés azért merült fel bennem 3 év után, mert most végzősként kitalálta azt, hogy ha nem írok levelet a tanárnőnek, amiért nem készít fel a vizsgánkra, akkor az én nevemben fog írni egy levelet. Miért avatkozik bele? Oké, hogy jót akar, de ezeket a lépéseket én is meg tudom tenni lassan 19 éves létemre! És meg is tettem, de sajnos a tanárunk így se foglalkozik velünk.. Remélem nem fog beleavatkozni az anyám. készülök a vizsgákra, ahogy csak tudok, még így online is.



2021. febr. 11. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ. Ha anyuka csábítóan szép szemekkel, és nagy cicikkel rendelkezik, akkor nekem minden álmom lett volna hogy nekem írkáljon 15 évesen...
2021. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Elolvastam az egészet: én konkrétan elküldeném melegebb éghajlatra ezért. Ezt már nem lehet kivetíteni az idősek és a modern technológia közötti szakadékra. A te nevedben kommunikál másokkal. Az iskola a te jelenlegi munkahelyed, neked kell intézni. A gyereket otthonról motiválni kell, és segíteni, DE SOHASEM HELYETTE, pláne nem az ő nevében.


Kérdező: anyád egy gyökér. Sajnálom. De ennek tudatában - hogy ez egyáltalán nem normális - talán könnyebb lenne kezelni a helyzetet.

2021. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Jelszóváltoztatás mindenhol, telefonra jelszó/PIN/minta, amit akarsz.

Anyád nem ismeri a személyes szféra fogalmát. Azt hiszem a helikopter szülő a helyes megnevezés.

2021. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Változtass jelszót.
2021. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon durván gáz. Én anyám egyszer csinált ilyet, ráadásul már 17 voltam, és beleszólt egy fontos ügyemben. Le volt tiltva pár napig anyám. Utána feloldottam, mert elég idegtépő nő, de mégiscsak az anyám...
2021. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Mikor annyi voltam a szüleim az én Facebook-omat használták (sajátot nem akartak csinálni, az enyém autómatikusan bejelentkezett, stb), de mikor úgy írt rám valaki, hogy épp nem én voltam a gépnél, visszaírták, hogy "Nem Anita vagyok"

És az hogy a nevedben akar írni egy (félig) hivatalos levelet, még bűncselekmény is.

Arról meg nem is beszélek, hogy mekkora gyökérség...

2021. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

6 - Úúúú hány ilyen volt...


- Szia szépség, mit újság? A múltkoritól, ha csak eszembe jut már kő kenény leszek..

- Szia, nem Anita vagyok!

2021. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

7


Az ilyen dolgokat akkor (és most sem) nem Facebook-on intéztem. ;)

2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy konkrétan bűncselekmény.
2021. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 szamo77db ***** válasza:
100%
Mindenképpen szemét magatartás!
2021. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!