Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja apám ezt?

Miért csinálja apám ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a pókoktól. Ha meglátok egyet, sikítok. Apa ilyenkor azt szokja csinálni, hogy eljátssza mintha félne tőle, ő is sikít meg ugrál, hogy “ááá, ott egy pók, jaj most mi lesz....” Mint ahogy én szoktam. Pedig tudom hogy ő nem fél tőlük, szerintem csak engem gúnyol. És ilyenkor bátyámmal röhögnek. Miért csinálja ezt?
2021. febr. 12. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert bunkó. Gondolom a bátyádnak akar bevágódni. Ismerős a szitu...
2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Megválaszoltad:téged gúnyol
2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg csak húzza az agyad, nem a bátyádnál akar bevágódni, nem is gúnyol csak ilyen a humora
2021. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Biztos vicces ahogy reagálsz és idióta módon sikoltozol
2021. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell ennyire komolyan venni mindent?

Nevess te is ezen, attól még nem lesz se bunkó, se pedig rossz apa, mert kifigurázott téged.

Lazíts picit! 😊

2021. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
92%
Nem oké, ha egy szülő kigúnyolja a saját gyerekét. Beszélj vele erről, akár anyukád bevonásával. Mondd meg, hogy neked ez rosszul esik. Valószínűleg apukád nincs tisztában ezzel, talán azt várja, hogy ilyenkor te is velük nevess, de ez nem így működik.
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Kigunyolja azt, hogy felsz. O nem felt èletèben semmitol sem? Jo bunko apad van, ne haragudj, hogy ezt mondom.
2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Mert egy tanulatlan, lapátos, semmirekellő, idióta, ostoba, retardált. Hát ezért. Ilyen ostoba állatoknak minek gyerek? Lapátolná a szart egész életébe mindenki jobban járna.
2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem biztos, hogy azt gúnyolja ki, hogy fél. Hanem azt, ahogy reagál, pl sikítozik. Lehet láttatni is akarja, hogy ez kívülről mennyire idiótán néz ki. Én pl a békáktól félek, és van hogy felkiáltok ha megijedek, hogy "jajjj egy béka", de nem kezdek el sikoltozva ugrálni mint egy félkegyelmű
2021. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért van egy nem elhanyagolható részlet.

Hány éves vagy?

Mert ossza itt mindenki ész nélkül a véleményét, de nem mindegy, hogy egy 10-12 éves kérdező van itt (tudom, hogy 16 a korhatár, de az tegye a szívére a kezét, aki nem látott itt 12 éves gyereket randalírozni).

Kortól függetlenül is lehetsz túl érzékeny, biztos nem bántásból csinálja ezt apud, egyszerűen csak jót mulat egy apróságon, amit neked is így kellene értelmezned, hisz nem az érzelmeid figurázta ki, hanem csak egy reakciód egy teljesen lényegtelen dologra.

2021. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!