Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja apám ezt?

Miért csinálja apám ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a pókoktól. Ha meglátok egyet, sikítok. Apa ilyenkor azt szokja csinálni, hogy eljátssza mintha félne tőle, ő is sikít meg ugrál, hogy “ááá, ott egy pók, jaj most mi lesz....” Mint ahogy én szoktam. Pedig tudom hogy ő nem fél tőlük, szerintem csak engem gúnyol. És ilyenkor bátyámmal röhögnek. Miért csinálja ezt?
2021. febr. 12. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8 te meg azért használsz az apjára ilyen jelzőket, mert van egy hibája? Lehet igazából csak ezt az egy dolgot figurázta ki egyszer, es a kerdezo tobbet latott a dologba. Miert kell mar ennyire neki rontani kedves nyolcas?
2021. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Mert aki ilyen szinten alpárian tud viselkedni a saját gyerekével, az egy kulturálatlan kretén, azért.

Ja, és ezen kívül létezik olyan, hogy araknofóbia, ami nem szimpla hiszti. Na, ezért mondtam. Egy szimpla tudatlan kretén az ipse.

2021. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
12-es, te tuti, hogy egy harcos amazon anyuka lehetsz:D
2021. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem nyert.
2021. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert szeretnek. Nincs mitől félni. Nevetnek, hogy te is nevess, mert azt akarják, hogy ne félj tőle. Lépj túl, nevess velük és kész. Te is ugyan úgy kiröhögöd apádat / bátyádat ha valami hülyeséget csinálnak... ilyenek vagyunk, röhögünk egymáson.
2021. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

Értem, hogy neked ez rossz, abban nem vagyok biztos, hogy apád rosszindulatból teszi, amit / ahogy tesz.

Ha valamin tudunk nevetni, az többé már nem félelmetes. Ezt elég szerencsétlenül próbálják átadni neked, mert így ez neked nem lesz vicces, csak kínos és megalázó. Legközelebb talán csak menj ki a helyisègből sikítozás nélkül, aztán ha lehiggadtál, nyugodt hangon kérd meg valamelyiküket rá, hogy telepítse máshova az aktuális pókot. Hátha rájönnek, hogy gyerekes viselkedés nélkül is lehet reagálni a másik - számunkra indokolatlannak tűnő - félelmére.

2021. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!