Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagáltak a szüleitek...

Hogy reagáltak a szüleitek amikor megtudták hogy cigiztek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2021. febr. 15. 00:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre mindenkinek rossz, de aztán "belejön" az ember lánya. :)

Sajnos.

#9 vagyok.

21 éve cigizek, ha az a pénz most itt lenne velem a házban amit elcigiztem, szerintem az udvaron táncolnék a kutyával.

2021. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem tetszett nekik, de 18 eves voltam akkor, igy nem tudtak mit csinalni, elfogatdak. 17 eves korom ota cigiztem, de sosem ereztek rajtam.

Most 21 vagyok es par honapja teljesen letettem a cigit, messze lakok most toluk igy videohivasban mondtam el, sikitoztak mindketten hogy vegre :D

Egyikojuk sem cigizett sosem par szalnal tobet fiatalon.

2021. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
84%
Nekem nyár óta tudják szüleim. Először furcsa volt az egész családnak, mert engem mindig is egy kis szent lánynak tartottak. Persze nem örültek neki, de hozzászoktak :)
2021. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám a mai napig abban a hitben él, hogy sose cigiztem. Faterom tudott róla, amikor nála voltam simán cigiztem tizenöt évesen az udvaron, mert ő nem csinál akkora ügyet semmiből, mint anyàm. Fater csak annyit jegyzett meg vicceskedve, hogy ő sokkal okosabb nálam, mert már ötödikes korában leszokott. (parasztgyerek volt, korán kezdte ezeket a dolgokat. :) )

Most 31 vagyok, 22 évesen elkezdtem leszokni, 26 éves korom óta nem gyújtottam rá.

2021. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
7.:Anya,te vagy az? :)
2021. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen kezdtem cigizni.(Más idők voltak)

Rengetegszer lebuktam.

-Öngyújtót talált anyu a zsebemben.

-Dohánymaradék volt a pulcsim zsebében.

-Cigit talált az ágyam alatt

stb.

Mindig kimagyaráztam valamivel. Apunak töltöttem cigit, jajj csak vizipipáztunk, jajj ez nem az enyém stb.

Aztán egyszer 16 évesen köhögtem a konyhába, anyu meg kérdezte, hogy mi van cigizel, hogy így köhögsz?! Én meg mondtam, hogy ja. Kicsit meglepődött, meg nem örült neki, de ennyi.

Utána nem sokkal apu kérdezte, mikor vitt suliba, hogy cigizek e?! Mondtam, hogy igen. Ő annyit mondott rá, hogy miért nem szóltam már előbb, hát hozna nekem bulgáriából cigit. :D

28/N

(4 hónapja nem dohányzom)

2021. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, ha buli volt, cigiztem. Amikor anyámnak elárulta egy másik anya, akkora pofont kaptam, hogy a fal adta a másikat. Huszonévesen már rendszeresen dohányoztam, de a szüleim elől bujkáltam, 38(!) évesen mertem elárulni, de akkor már vagy 6 éve leszoktam. Mindezt úgy, hogy ők a mai napig nagy bagósok.
2021. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Addigra már nagyobb dolgokon is túl voltam. Valamint rituálé szerűen szívtam. Nagyon ritkán pipából egy slukkot. Kiütött. Nem bírok tőle mozogni. Hatalmas eufóriát, megnyugvást okoz. Illetve okozott. Azóta ha fél évente szívok pár slukkot.
2021. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én anyám 52, és titkolja a 85 éves nagymamám előtt is hogy dohányzik, meg előttem is. Egyszer a nagymamám akart segíteni a kocsiba a táskánál, én meg direkt hátra adtam, erre anyám nyúlt hátra hogy azt ne! Majdnem karamboloztunk. Erre mondta a nagyi hogy mi van abba amit nem láthatok? Kamuzott össze vissza,nagyon jól szórakoztam. Bár alapból dühít és flusztrál. Véletlenül láttam meg ahogy szívja, de ő mindig azt mondja hogy ő sose. Úgyhogy hátra léptem, mint aki ott sincs. Egyszer kérdezte tőle valaki, gondolom ebben a témában hogy nem vagy még koros ahhoz hogy anyád előtt titkolóz? Hát ezek után én nekem sem volt kedvem elmondani neki hogy nyugtatót és whiskeyt keverek. Ha szerinte ez a jó akkor követem a példáját, bár ez elég gyerekes mindkettőnk részéről.

24F

2021. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!