Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha akármit...

Mit csináljak ha akármit csinálok az életben anyámnak úgy se tudok megfelelni?

Figyelt kérdés
Ahogyan főzök, ahogyan takarítok, vagy írhatnék bármit mindennel belém köt. Ha pl. valamit bal oldal helyett jobb oldalra teszek, az már nem jó neki, és ezért is kiabál velem. Most van barátom, de természetesen anyám számára ő sem tökéletes. Bármit is mondjon a barátom, ő kielemzi hogy milyen hangsúllyal, milyen szavakkal mondta stb. De persze ezt nem neki, hanem nekem mondja. Ha egy kicsit kisminkelem magam, akkor má mondja hogy ennek a fiúnak miért festem ki magam, míg egyedül voltam, akkor meg azt mondta hogy úgy se néz engem senki.
2021. febr. 16. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk,ne akarj neki megfelelni?Költözz el minél hamarabb,toxikus környezetben vagy.
2021. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cselekedj mindig úgy, ahogy jónak látod (amíg vele laksz). A megjegyzéseit ne vedd figyelembe.
2021. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Felelj meg saját magadnak.
2021. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A kamaszkor végére le kellene válni érzelmileg a szülőkről. Nálad ez valamiért elmaradt. Szerintem dolgozz ezen egy szakemberrel, mert az élet minden területére kihat, ha ez nem történt meg. Viszont egy jó szakember és kitartó terápiás munka nagyon sokat segíthet.
2021. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt. Csak istennek( önmagadnak) kell megfelelni.
2021. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!