Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarom azt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarom azt a lányt, aki mindenbe megfelelne? Mit csináljak próbáljak meg járni vele?

Figyelt kérdés
Ismerkedek, beszélgetek egy lánnyal, aranyos meg úgy mindenbe megfelelne, igaz duci, de ez engem nem érdekel, ő eléggé oda van értem, viszont sajnos valamiért teljesen hidegen hagy, ilyet még nem tapasztaltam, hogy olyan nő aki nekem megfelelne, de mégse vágyok rá, nem hiányzik, nem értem miért van ez, mit tudok csinálni? Jöjjek vele össze, hiszen úgy nincs semmi baj vele stb.
2013. márc. 9. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet csak tetszik neked, de nem vagy belé szerelmes.. az ilyen előfordul. Viszont szerintem próbáljátok meg. Ugyan is lehet idővel belefogsz szeretni jobban.:)

17f

2013. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érzed túl könnyen jött és ezért nem hiszed el, hogy igaz, kicsit furán hangzik :D Hogy ismerkedtetek meg?
2013. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
interneten
2013. márc. 9. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne. Sok embernek van egy idealizált képe azokról az emberekről akivel el tudna képzelni párkapcsolatot. A legtöbbször ez a kép messze van attól akivel végül összejönnek. Ez a dolog nem az agyban dől el. A csajt csak áltatnád és a vége úgyis szakítás lenne.
2013. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, itt sokan jót mondtak ám.

Az a gond, hogy minket és a lányokat is két féle dolog vezérel ha párkapcsolatról van szó. Ennek a két dolognak pedig sajnos nem mindig van köze egymáshoz.

A természet aranyos trükkje felénk, hogy jól esik a szex, meg a párkapcsolatosdi. Ennek a célja azonban a fajfenetartás. Egyszerűen belénk van drótozva, hogy nekünk milyen tulajdonságokkal rendelkező egyedekkel kell párosodnunk, ahhoz, hogy abból, a fajfenntartás szempontjából megfelelő utódok szülessenek.


Ám egyéniségként, gondolkodó és érző lényként nekünk teljesen más terveink vannak. Az eszünkkel hiába szeretnénk, egy kedves aranyos, szolidan öltöző kedves lányt. Fajfenetartás szempontjából ő nem elég feltűnő, ezért azt az utódok is örökölhetik. Az eszeddel és a szemeddel kívánod, de a micsodád más véleményen van.

Hasonló baja van a lányoknak is, az eszükkel rendes kedves megértő, nem nőcsábász fiút szeretnének. Na de az meg nem megy oda, így nem indít el bennük semmit.


Az hogy ducibb az nem gond, de az jelentheti azt is, hogy a derék-csípő aránya nem megfelelő a kis termékenység radarunk számára. Van egy arány amitől ez beindul ugyanis.

Ha például ez az eset áll fen, az bizony megmagyarázza, hogy miért vonzó mint ember, de miért nem vonzó számodra mint nő.

Idővel amúgy a testünk átszoktatható. Tehát ha működik a szex és a kapcsolat a lánnyal, akkor van rá esély, hogy később az ilyen jellegű lányokat is vonzónak fogod tartani.

2013. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem indul meg részedről semmi, mert nem tetszik neked külsőre.
2013. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nehogy összejöjj vele! Életed legnagyobb ballépése lenne. A valószínűsége, hogy ebből szerelem lesz, a nullához konvergál.
2013. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5- nek Ezzel vitatkoznék.

Előző lány nagyon fiús volt, mint egy fiú úgy nézett ki, semmi nőiesség, nulla nőiesség, nem is jött be külsőre épp emiatt, de olyan jó volt vele, hogy a legboldogabb vele voltam

2013. márc. 9. 12:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Megszépült a külseje, mert szerettem :)
2013. márc. 9. 12:41
 10/16 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy ha szerinted ez így lenne, akkor hogy lehet az hogy rengeteg, vékony férfiatlan meg egyáltalán nem olyan férfias pasik vannak, amikre te utaltál és mégis van barátnőjük, sőt feleségük is.
2013. márc. 9. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!