Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg nem szeretnek, vagy...

Tényleg nem szeretnek, vagy már én zakkantam meg?

Figyelt kérdés
Új páromnak 2 nagy fia van, egy 22 és egy 17 éves. Nem igazán társalognak velem (ők más nyelvüek, külföld stb de ebbe ne menjünk bele. A lényeg hogy elboldogulnak magyarul ha akarnak). A múltkor például ott voltam nála a kislányommal, ő úgy elvolt az ő gyerekeivel, mi meg ketten tévéztünk. Nem tettem szóvá. Aztán kitakaritotta a garázst, mondván hogy így én is be tudok állni mikor ott vagyok, mert a fia nem szeret tolatni, így ő nem áll be. Kétszer álltam be, azóta a fia mindig beáll, itt sem mondtam semmit. Azután egy napra nálam maradt az autója, másnap már a fia is azzal ment tekeregni pedig van sajátja. Gondolom az volt hogy ha az "új nőd járhat vele akkor én is"... Rosszul esik, de szerintem ha mondok valamit a páromnak akkor én leszek a gonosz mostoha...
2021. febr. 17. 12:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha jó a kapcsolatod a pároddal akkor megemlítheted neki hogy ez rosszul esik. Sokat tud rontani egy párkapcsolaton ha nem jó a gyerekkel a viszony, így azt tanácsolom hogy beszéljétek meg. A gyerekeivel is megértetheted hogy nem az anyjuk helyét akarod átvenni, szereted az apjukat stb
2021. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a problémát. A gyerek ott lakik? Ha kedve van, miért ne állhatna be és miért ne használhatná az apja autóját? Azért ezek nem olyan problémák, hogy annyira kéne, hogy zavarjanak.
2021. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehéz olyannal ezt megbeszélni aki szinte semmibe néz. Igen a 22 éves ott lakik. Nem baj az ha beáll, sem pedig az ha használja az apja autóját. Az a gond, hogy akkor akar beállni, mikor a hely nekem volt készítve, mivel addig zavarta hogy tolatni kell. Hónapokig rá se teszi a kezét az apja autójára mert van sajátja, de aznap hogy az apja ide adta nekem, neki is kellett. Véletlen egybeesések?
2021. febr. 17. 12:47
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Kire érted hogy semmibe néz? Ha a párod akkor én a helyedbe nem maradnék vele. Ha a gyerekeire értetted akkor is előszőr a pároddal beszélj és ne a gyerekeivel
2021. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Valóban én is úgy érzem, hogy egyelőre nem fogadták el a helyzetet. Ez nem feltétlen ellened irányul, nem te vagy a rossz személy, csak te jöttél be újonnan az ő életükbe. Nem tudom a párod feleségével mi történt, ha elváltak, akkor a gyerekeknek ez biztos rosszul esett, szeretik az anyjukat és nem szívesen látnak más nőt az apjuk mellett. Ez idővel vagy megoldódik, vagy nem, mindenesetre a párodnak érdemes lenne megkérdezni a gyermekeit, hogy milyen véleménnyel vannak rólad.
2021. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Voltam együtt gyerekes férfivel, (az ő gyerekei is nagyok voltak már, ezért is mertem belemenni, gondolván, hogy a legkisebb gondjuk lesz az, hogy az apjuknak kapcsolata van, hiszen ennyi idősen már egy fiatal a saját magánéletével van elfoglalva).

De ez nem jött be. Ők is ilyen kicsinyes faszoskodással kezdték, mint amit Te írsz, kérdező.

Figyu, ha a 22 éves ott is lakik, akkor össze ne költözz a pasival.

2021. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
20%
22 évesen nem kellene már elköltözni?
2021. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

A garázs még nem fekete-fehér dolog, de az, hogy elviszi az apja autóját, mikor neki van sajátja, az pofátlanság. Itt a párodnak kéne helyre raknia őt.

És igen, biztos, hogy van egy jó adag szándékos rosszindulat ezek mögött.

2021. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Amúgy a fia már dolgozik, de semmibe nem száll be, még kaját sem vesz. Mindent az apja fizet. Szerintem ez sem normális, de erre se mondhatok gondolom semmit. Így szerintem nem lehet összeköltözésről beszélni. Nem lenne jó vége szerintem
2021. febr. 17. 14:39
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem laksz a pároddal akkor tényleg nincs beleszólásod. Ha az apjának ez nem gond akkor az ő baja. Viszont ha tervezitek az együtt élést akkor lehet majd bele szólásod mivel a te kereseted is fog menni a fiára
2021. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!