Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna ha a...

Szülők! Titeket zavarna ha a (fiú)gyereketek odalenne Scarlett Johanssonért?

Figyelt kérdés
Talán az egészségesnél jobban is.

2021. febr. 18. 13:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Legfőképpen a Marveles filmekben a Fekete Özvegy karakter okán.
2021. febr. 18. 13:46
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

A személytől függetlenül, ha valami beteges dolgot tapasztalnék a gyerekemnél, az "zavarna", illetve igyekeznék azt orvosolni.

Annál is inkább, mert ha kiskorú, a testi és lelki egészsége az én felelősségem.


Egyébként X vagy Y hírességgel kapcsolatos rajongása nem zavarna, én is és más szülő is ezen 50x átesett.

2021. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez alatt mit értesz?


"Talán az egészségesnél jobban is"

2021. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy szintig teljesen normális, ha egy gyerek rajong valakiért. Ha valóban az egészséges jobban, akkor megpróbálnék segíteni kicsit keretek között tartani, de maga a tény, hogy teljesen odavan Scarlett Johanssonért, nem zavarna.
2021. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Inkább őérte legyen oda a fiúgyermek, mint mondjuk Leonardo di Caprio-ért :D
2021. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 David82 ***** válasza:
91%
Utolsó: Pont így gondoltam én is. :)
2021. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy fiú egy színésznőért van oda? Végre nem egy szakállas traviért!
2021. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Egészséges fiad van légy büszke,ma már szinte ritkaságszámba megy egy hetero fiú.Vigyázz rá
2021. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem.
2021. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

#5

A fiam a férfi színészeket preferálja. Nem mondom, hogy oda van értük mert sosem volt az a rajongós típus de a férfi színészeknek szokta követni a munkásságát. Sőt zenébe is általába férfiakat szokott halgatni max pár zene van nőktöl amit szeret. Illetve csak fiú barátai vannak. Ettől független tiszteli a nőket. Szerintem 100% hogy heteró. Szerintem nincs baj azzal, hogy férfiak munkásságát/néha magánéletét követi. Azzal sincs baj ha egy fiú rajong egy női színészért vagy bármien női előadóért. Szerencsére nem vagyunk egyformák hanem mindenki más és mindenki mást szeret. Ennyi

2021. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!