Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna ha a...

Szülők! Titeket zavarna ha a (fiú)gyereketek odalenne Scarlett Johanssonért?

Figyelt kérdés
Talán az egészségesnél jobban is.

2021. febr. 18. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Scarlett Johanssonért a nők is odavannak, nem csoda.
2021. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Michal Yannai színésznőbe szerettem bele, tegnap is fél éjjel zokogtam a gyenge esélyeim miatt arra hogy ez megvalósuljon, no meg tegnapelőtt napközbe, ma meg fel vagyok dobva, mert úgy érzem lesz energiám kitartani.
2021. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
86%

Nekem Tom Hiddleston (Loki) a kedvencem. Hetero vagyok, de Scarlett még női szemmel is vonzó. Ne aggódj kérdező, nincs semmi baja a fiadnak! :)

22/l

2021. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

ki nincs oda scarlettért?

meg különben is, nat karaktere kitűnő példa fiúnak-lánynak egyaránt...

2021. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs feketeözvegyes gumibabája, vagy nem keresi görcsösen ezeket az ismertető jeleket az összes potenciális barátnőben, addig szerintem normális.
2021. febr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
Ez hihetetlen, Michal Yannai a mega snake című filmben játszott, és a sarkokon 12es írt róla, Scharlett Johanson meg a Mérges pókok című filmben. Úgy tűnik hogy a valóságtól elrugaszkodott filmek színésznői megbolondítják a férfiak érzelmeit, úgyhogy ne fogd vissza, mert dilis lesz belőle.
2021. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
90%

Szia! Én nőként Tom Hollandért vagyok oda de másik kedvenem Nat és szerintem ScarJo remek színésznő.

Fekete özvegyes a telefon tokom aztán mégis full hetero vagyok xdd

Nyugi, a fiadnak semmi baja :)

2021. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha egy gyerek rajong egy hírességért?
2021. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!