Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a felnőtt gyereked kijelentené, hogy soha nem akar jogosítványt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 14:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Ő dolga. Ennyi. Semmi közöm hozzá.
2021. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%

Tudomásul venném.

Csak itt a gyakorin megy nyáladzás, ha valaki autó nélkül éli az életét.

2021. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy mi az oka, de a válaszától függetlenül tudomásul venném.

Rákényszeríteni erre senkit nem lehet, de nem is szabad!

2021. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%
Megkérdezném mi az oka. Ha az, hogy pl fél, elfogadnám. Ha nincs oka, elmagyaráznám, hogy mik az előnyei. Ha ennek ellenére sem akarna, megmondanám, hogy tiszta hülye, de nyilván nem kényszeríteném rá.
2021. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Én is így voltam felnőttként (anyagilag jobban kijövök kocsi nélkül, ha szökőévente 1x szükségem lenne rá, hívok taxit; könnyen el lehet a figyelmem terelni stb.), így nem is lepne meg. Közöm nincs hozzá, akar-e jogsit, ameddig nem várja el mástól, hogy fuvarozák a popóját ide-oda.
2021. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám. Annak se lenne nagyobb értelme, hogy kifizeti/kifizetjük azt a 250 ezret és csak áll az iratai között...
2021. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit morcogtak, de nem piszkáltak vele a továbbiakban. Hozzátenném én eljutottam a forgalmi vizsgáig, ott adtam fel végül.
2021. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a véleményem, hogy nem kell és nem is szabad mindenkinek vezetni. És nincs is közöd hozzá hogy szeretne -e vezetni vagy nem. Ha úgy érzi nem alkalmas rá, akkor nagyon jó dolog hogy van annyi önkritikája, hogy belátja ezt. Ez teljesen rendben van.
2021. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 46 évesen szerezte meg a jogsit, de ezt is egy fogadás miatt. Amit meg is nyert. Egyik fiatal huszonéves kollégája fogadott anyámmal hogy a jogsit 30 év felett nem lehet megszerezni úgy, hogy ne bukjon legalább 2x az illető emberke. Akár kreszből vagy vezetésből. Nos anyám megnyerte mert egyből sikerült neki, nem bukott egyikből sem. De azóta sem vezetett, mert nem érdekli a vezetés, sosem volt oda érte.

Ha közölném vele, hogy én sem akarok soha jogsit, tudomásul venné. Megértené, nem akadna ki. Szerinte amúgy sem való mindenkinek a vezetés.

2021. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz belőle utcai versenyző....
2021. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!