Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a felnőtt gyereked kijelentené, hogy soha nem akar jogosítványt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 14:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%
Ha szerintetek ugyanazt a benyomast kelti az ember a buszrol leszallva vagy az autobol kiszallva akk egeszsegetekre
2021. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sofőröm van, mert nincs jogsim, az nem menő?
2021. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
67%
Ráhagynám a döntését, nekem is van ilyen ismerősöm. Jobb, mint az olyanok, akik megszerzik a jogsit, majd sosem vezetnek (több ilyet is ismerek)
2021. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Sofőr nem menő, függsz valakitől
2021. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja ebéd közben mondtam apumnak, és anyumnak hogy nem áll szándékomban a jogsit letenni, soha nem akarok vezetni, mert utasként sem szeretek kocsiban ülni, sofőrként még parásabb lennék. Apum szokás szerint viccelődött.

- (apu) Miiii?? Nem lesz jogsid? Hallod anyjuk, a lányod nem akar vezetni spha!

-(anyu)- tetettet sírással viccelődve.. Jajj, most mit tegyünk?? Drágám most mi lesz az Aston Martinnal ami a garázsban áll?

- (apu) -Én meg hónapokig leveleztem II. Erzsébettel, hogy adja nekem a Bentley-t amire még vagy 50 évig fizetem a részletfizetést..na azzal mi legyen???

Persze végig nevettük. A végén mondták, hogy az én döntésem. Ha nem akarom jogsit, akkor ne erőltessem. Ők nem szónak bele, támogatnak bárhogy döntök.

Szerencsére jó fej szüleim vannak..

2021. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Az is menőn nézni, hogy autóból kiszedik a sofőr a baleset után.
2021. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!